Sari la conținut

Prima Mea Iesire Cu Tdr`ul


Postări Recomandate

:lol: :laugh: :cheers: uitati niste poze facute astazi in padurea de la comana....un drum forestier de nota 10.....si noroi pe langa......e sooper.....

 

p.s. asta e prima data cand am iesit cu motoru`.... :D :laugh: motocicleta pana acolo am dus`o in masina......pt ca nu am permis inca.... :D daca va place zona poate mergem cand imi iau si eu permisu.....cunos cat de cat zona ;) si pot sa spun ca sunt locuri frumoase si pe langa padure :P

post-8585-1142791319_thumb.jpg

post-8585-1142791365_thumb.jpg

post-8585-1142791395_thumb.jpg

post-8585-1142791423_thumb.jpg

post-8585-1142791447_thumb.jpg

post-8585-1142791500_thumb.jpg

post-8585-1142791528_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :lol: :cheers: uitati niste poze facute astazi in padurea de la comana....un drum forestier de nota 10.....si noroi pe langa......e sooper.....

 

p.s. asta e prima data cand am iesit cu motoru`.... :P :laugh: motocicleta pana acolo am dus`o in masina......pt ca nu am permis inca.... ;) daca va place zona poate mergem cand imi iau si eu permisu.....cunos cat de cat zona :D si pot sa spun ca sunt locuri frumoase si pe langa padure :P

:laugh: de unde esti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intentia conteaza :cheers: :laugh:

 

pai pe soseaua intre mihai bravu si comana..... :lol: iti garantez ca e sooper....

 

daca stii sa ajungi la comana intreaba acolo de drumul forestier care duce la canton si sigur o sa stie cineva

sau daca vrei 0724929167 si iti explic cum sa ajungi :laugh:

Editat de smile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noroi, cauciucuri, adidasi, trening, balti. :cheers:

 

povesteste-ne si noua prima ,da PRIMA ta incalecare pe motor cati ani aveai si cu ce erai imbracat.

 

Spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu adiviraj, nu cred ca poti compara "prima, da prima" urcare pe motor, cu prima iesire cu motorul TAU.daca te sui accidental pe alt motor , e alta situatie.cartonas galben pt inducerea in eroare a domnului incepator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motocicleta pana acolo am dus`o in masina......pt ca nu am permis inca....

 

da' frumos te-ai balacit

bravo.

 

esti sigura ca ai pus-o in masina pana acolo?

noi nu vedem nici o masina

:cheers:

 

p.s.: stai langa mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu adiviraj, nu cred ca poti compara "prima, da prima" urcare pe motor, cu prima iesire cu motorul TAU.daca te sui accidental pe alt motor , e alta situatie.cartonas galben pt inducerea in eroare a domnului incepator.

:lol: .....mda poate ai dreptate :D oricum asta chiar a fost prima "urcare pe motor" :laugh:

 

p.s.mi-am cumparat si ochelari......urmeaza manusile :laugh:

 

 

 

da' frumos te-ai balacit

bravo.

 

esti sigura ca ai pus-o in masina pana acolo?

noi nu vedem nici o masina

:cheers:

 

p.s.: stai langa mine

unde stay mai exact? :D ...eu stau la case.....unde se intersecteaza soimus cu alunisului....cunosti? ;)

 

uite si poza cu masina+moto

post-8585-1143187243_thumb.jpg

post-8585-1143187535_thumb.jpg

Editat de smile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Smile sunt incantat sa aflu ca sunt singurul endurist de la City Mall. Eu stau chiar ain spate, poate iesim la o plimbare in weekend. Eu am un dr 650r, si inca nu m-am acomodat cu el, mai ales in offroad. Daca ai chef de o plimbare....anunta-ma. Invitatia este valabila pt toti cei care nu au stare in casa si au chef de o iesire la padure.

 

 

Sosea uscatea tuturor!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :moto: :moto: uitati niste poze facute astazi in padurea de la comana....un drum forestier de nota 10.....si noroi pe langa......e sooper.....

 

p.s. asta e prima data cand am iesit cu motoru`.... :kali: :moto: motocicleta pana acolo am dus`o in masina......pt ca nu am permis inca.... :moto: daca va place zona poate mergem cand imi iau si eu permisu.....cunos cat de cat zona :moto: si pot sa spun ca sunt locuri frumoase si pe langa padure :kick:

Bah ce aveti mah cu el e si el fericit ca a iesit pt ptima oara si voi va luati de el!:puke:

post-9580-1144159016_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...