Sari la conținut

CINE PLEACA DIN BUCURESTI PE 11 LA PREDEAL?


Postări Recomandate

crede-ma ca nu sunt genul care face pe desteapta.....asa ca daca poti sa vii de dimineatza, te asteptam.

 

 

sunt io la ciclu si's mai tzafnos .. drum bun !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, o sa mergem mai multi sambata dimineata, dar inca nu stim exact cati or sa fim si unde ne vedem exact. Noi o sa plecam din zona Pantelimon-Titan undeva in jur de ora 9 dimineata. O sa postez aici mai multe detalii vineri seara, dupa ce stabilim ora si care suntem pentru inteput.

 

Ma bag si eu aici ... desi am putea sa ne intalnim pe la 8. Cred ca e o ora rezonabila :) Ce zici Metal Heart?

 

 

sambata vin si eu . unde si cu cine ?!?

P.S. : eu ma intorc seara ( sper ) :lol: depinde cum este atmosfera

 

Arycy tu pe la ce ora vrei sa pleci si de unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi, cativa, plecam sambata la 9.30 din benzinaria Mol din Otopeni (imediat dupa McDonalds).

Sa va luati de ploaie la voi!!!

la 9.15 sunt acolo.

 

mama dar ce vreme se anunta...ploi si furtuni la greu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci.... Pentru cei interesati, se pleaca maine dimineata din rondul de pe Maior Coravu (intrarea principala in Stadionul National Lia Manoliu), la ora 8:30 adunarea cu plinurile facute, la 9 cel tarziu se pleaca. Sunt motociclete de toate felurile, in mare parte ss-uri si vreo doua nakeduri :lol: , viteza de croaziera va fi astfel incat sa o poata mentine toata lumea (sunt vreo 7-8 motoare, s-ar putea si mai multe, functie de vremea de maine). Cine vrea sa vina, ne gaseste acolo pana la ora 9. Telefonul meu este 0727.577.261 - Claudiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...