Sari la conținut

Problem!


Postări Recomandate

Salut all!

 

Cine ma poate ajuta si pe mine sa imi fac un piston si o biela? Am unde sa ma duc cu camasa la alezat dar imi trebuie un piston si o biela. Am facut rost de un piston si vreau ca cineva sa imi faca unu la fel ca ala. Aaa, era sa uit, pt un motor de 2 timpi de 250, Suzuki. Mersi mult. Daca se poate si un pret ca nu am prea multi bani. Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tre sa fie un motor de fo 70 de cai.

 

Nu te umbla cu facaturi ca il faci praf DEFINITIV.

CORECT!

Auzi daca gasesti sa faci si o faci sa ne tii si pe noi la curent cu evolutia dansei ,eu sunt interesat fffff. tare de acest aspect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit la cineva dar mi se pare cam scump pistonu la 1.500.000. Pe biela(de fapt tot ambielaju) vrea 2.5 milioane, ceea ce nu mi se pare mult. Acum, nu shtiu ce sa fac....... As avea banii astia dar nu pentru motor. Oricum mai astept cateva zile si daca nu gasesc pe altcineva il fac la omu ala. Merci mult oricum. Va tzin la curent cu ce se mai intampla.

 

P.S.: Motoindianu, nu are 70 de cai, are cam 65 :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit la cineva dar mi se pare cam scump pistonu la 1.500.000. Pe biela(de fapt tot ambielaju) vrea 2.5 milioane, ceea ce nu mi se pare mult. Acum, nu shtiu ce sa fac....... As avea banii astia dar nu pentru motor. Oricum mai astept cateva zile si daca nu gasesc pe altcineva il fac la omu ala. Merci mult oricum. Va tzin la curent cu ce se mai intampla.

 

P.S.: Motoindianu, nu are 70 de cai, are cam 65 :cheers:

 

 

65 de cai are suzuki rgv 250 !!!;

rg 250 are 45 de cai pe poarta fabricii !!!

stiu pt k am si io rg si sunt documentat

si vezi ca are 2 pistoane care trebe sa fie la fel... altfel o sa ai probleme foarte mari,+ k nu poti sa pui decat de la acelasi model daca vrei sa se mai numeasca motocicleta

mult noroc in gasire!

 

dak mai ai intrebari legate de rg poti sa ma mai intrebi. nu o sa te coste, si te ajut cum pot... doar avem acelasi tip de motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

65 de cai are suzuki rgv 250 !!!;

rg 250 are 45 de cai pe poarta fabricii !!!

stiu pt k am si io rg si sunt documentat

si vezi ca are 2 pistoane care trebe sa fie la fel... altfel o sa ai probleme foarte mari,+ k nu poti sa pui decat de la acelasi model daca vrei sa se mai numeasca motocicleta

mult noroc in gasire!

 

dak mai ai intrebari legate de rg poti sa ma mai intrebi. nu o sa te coste, si te ajut cum pot... doar avem acelasi tip de motor

mai verifica!

dupa 91' au peste 62 cai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...