Sari la conținut

motocicleta mea din 1975


Ionita_Alexandru90
 Share

Postări Recomandate

N-are rost sa tipi si nici sa subliniezi excesiv anumite lucruri,nu suntem nici surzi nici chiori :D

 

Felicitari,multi am avut o vreme cand transpiram in preajma unei comuniste(slava Domnului acele vremuri au trecut :lol: ). Incearca sa dai chestia aia jos de pe aripa fata,arata incredibil de prost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca exista sonorizarea cuvintelor t intelegeam dar asa nu.

 

motocicleta aia e mostenire d familie si are valoare sentimentala nu k ma dau mare q ea ca nu e cazul da una d 125 o face lejer

:angry:

Mesaj completat

apropo putina personalizare nu strica si apoi sa stii k esti singurul caruia nu i-a placut aplica de perete d p aripa :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte misto!!

..insa da emblema bmw si aplica de pe aripa...in rest felicitari!!

:unsure: Ma bucur ca mai exista oameni care-si iubesc comunistele si parca-mi pare rau ca eu nu mai am. In alta ordine de idei, nu-mi pare rau, pentru ca le-am donat pe piese sau cu totul si pentru ca inca mai exista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

duminica ma duc in targ daca gasesc in vitan emblema de izh originala iau si q apica :unsure: ma mai gandesc

Asfalt uscat!

... apropo care vine la concert la Apasu Bar? intrarea 15 ron mai multe detalii pe www.Apasu-bar.ro

???

post-50363-1249147450_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...