Sari la conținut

Suzuki VX800


vixer
 Share

Postări Recomandate

Motocicleta este cu actele la zi .Are ghidonul inndoit,maner ambreiaj rupt,rezervorul spart si infundat,esapamentul pe stanga indoit,cadrul la partea din spate e stramb.

Motorul functioneaza f bine.In afara de cele de mai sus restul sunt utililizabile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, as avea nevoie de niste piese de la rota din spate sunt cele care fac legatura intre grup si roata, o colivie dintata si un pinion care se cupleaza pe ea., Daca le ai si sunt in stare buna, le iau.poate pui niste poze.ms

Mesaj completat

si discul de frana de pe spate.

Si cred ca o sa mai fie .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare am o intrebare te rog sa-mi dai un pret la toata motocicleta ca sa vad daca o pot lua pe toata,tinand cont ca una din 92 se vinde cu aproximativ 1000 de euroi inmatriculata si in stare de functionare da-mi un pret pentru a ta si nu ma intereseaza actele poti sa le vinzi separat la cine are nevoie,ma intereseaza tot mai putin cadrul care ai zis ca e stramb.Astept un raspuns urgent pt,a stii daca ma apuc de treaba cu a mea (am avut un mic accident).Trimite te rog si cateva poze recente cu moto pt.ca am vazut data e din 2005.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare am o intrebare te rog sa-mi dai un pret la toata motocicleta ca sa vad daca o pot lua pe toata,tinand cont ca una din 92 se vinde cu aproximativ 1000 de euroi inmatriculata si in stare de functionare da-mi un pret pentru a ta si nu ma intereseaza actele poti sa le vinzi separat la cine are nevoie,ma intereseaza tot mai putin cadrul care ai zis ca e stramb.Astept un raspuns urgent pt,a stii daca ma apuc de treaba cu a mea (am avut un mic accident).Trimite te rog si cateva poze recente cu moto pt.ca am vazut data e din 2005.

cam aceeasi ideea, dar pe mine ma intereseaza cel mai urgent termostatul, si maneta de frana, eventual oglinz. o sa ma apuc curand de reparat pe a mea, (papa ulei, si se incinge) probabil ca o sa mai am nevoie si de altele. radiatorul cum arata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...