Sari la conținut

invitatie 5-6 septembrie


Elena89
 Share

Postări Recomandate

mai dar balta aia nu e sarata.....eu asa stiam....sau poate confund baltile

Mesaj completat

misto petrecerea.....am apucat sa castig si eu la cei mai multi pasageri pe o motocicleta

la mai multe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca am plecat pe la 5,si chiar daca a fost prima intrunire la care am participat,m-am simtit excelent. Zgomote placute,companie aleasa,concursuri specifice,muzica decenta si NU in ultimul rand bun simt din partea tuturor si organizatori ce au stiut sa ne primeasca cu zambetul pe buze si nu numai,si au afisat aceleasi bune intentii si la plecare. Atat eu,cat si sotia ne-am simtit super la voi. Va multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrunire undeva spre extraordinara , pot vorbi doar in numele meu , dar sunt sigur ca mai sunt si multi atii care impartasesc parerea asta :wacko:

M-am simtit deosebit de bine , o locatie excelenta , niste organizatori pentru care cuvantul "extraordinar" nu acopera nici pe jumatate felul in care ne-au tratat .

Vreau sa le multumesc din tot sufletul pentru ca ne-au facut sa ne simtim atat de bine , pentru ca au fost binevoitori , caldurosi si cu un bun simt rar intalnit .

Cu toate ca organizatorii au fost relativ dezamagiti ca nu au fost la fel de multi motociclisti , ca la celelalte intruniri , si cu toate ca au tinut sa specifice ca nu a fost una "oficiala" , vreau doar sa spun ca a fost de departe INTRUNIREA la care m-am simtit cel mai bine , si nu numai eu . Cum spunea un motociclist : "Nu suntem doar intre motociclisti , suntem intradevar intre prieteni" .

Multumim !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru organizatori calitatea conteaza mai mult decat cantitatea..am fost mai putini, dar ne-am simtit mai bine! Asta a fost si scopul intalnirii, sa va facem sa va simtiti cat mai bine si ne bucuram ca am reusit!

Pana data viitoare, asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...