Sari la conținut

Sunt interesat de marci- filtre ulei


Postări Recomandate

Salutare.

Nu mai gasesc siteul in care gaseam marcile de filtre de ulei. La XJ -ul meu se potrivea ca filtru de ulei Champion F 306 si pe acest filtru am mers mereu. Il comandam de la reprezentanta A.C.R din orasul meu. Acum nu mai au si mi-au spus cei de acolo ca imi pot aduce inlocuitori Man sau Fram la 24 lei.

Cine ma poate ajuta cu o lista ceva, sa vad ce marci s-ar potrivi la ceea ce caut eu? Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Nu mai gasesc siteul in care gaseam marcile de filtre de ulei. La XJ -ul meu se potrivea ca filtru de ulei Champion F 306 si pe acest filtru am mers mereu. Il comandam de la reprezentanta A.C.R din orasul meu. Acum nu mai au si mi-au spus cei de acolo ca imi pot aduce inlocuitori Man sau Fram la 24 lei.

Cine ma poate ajuta cu o lista ceva, sa vad ce marci s-ar potrivi la ceea ce caut eu? Multumesc.

Pentru MAN vei plati 24 lei si cel mai probabil nu va avea o-ringul , asa cum are Champion-ul de 18 lei. Vei mai afla ca MAN - e fabricat in Chile :D ... sau China

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-le un telefon sau e-mail si intreaba-i exact de acest cod

ADRESA:

Str. Saturn Nr. 36

Telefon: 0236.432.432

Mobil: 0728.121.030

E-mail: suzuki@ivas.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-le un telefon sau e-mail si intreaba-i exact de acest cod

Merci pt informare...acum, dimineata am fost iar la sediul ACR din tecuci si am intrebat daca au adus ceea ce cautam eu, adica filtru ulei Champion F 306 si culmea... mi-au spus ca furnizorul din Ungaria au si ca daca fac comanda voi avea filtrul pana deseara la ora 17. Asa ca am comandat, nu m-am mai complicat cu firme de filtre gem Fram sau Mann de care nu stiu nimic. Am mers pana acum pe Champion...

Filtrul ma costa 30 ron. O fi mult, putin, nu stiu... cam la pretul asta erau in primavara si la IVAS- Suzuki din Galati, sediu care e la 80 de Km de mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci pt informare...acum, dimineata am fost iar la sediul ACR din tecuci si am intrebat daca au adus ceea ce cautam eu, adica filtru ulei Champion F 306 si culmea... mi-au spus ca furnizorul din Ungaria au si ca daca fac comanda voi avea filtrul pana deseara la ora 17. Asa ca am comandat, nu m-am mai complicat cu firme de filtre gem Fram sau Mann de care nu stiu nimic. Am mers pana acum pe Champion...

Filtrul ma costa 30 ron. O fi mult, putin, nu stiu... cam la pretul asta erau in primavara si la IVAS- Suzuki din Galati, sediu care e la 80 de Km de mine...

d'asta gasesti la Posta ...posta mai costa 18-19 lei :D ...parca...

http://www.motomike.eu/lini/category/10500.../article/143522

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.... pai am asteptat eu 3 zile si am gasit pana la urma la sediul ACR unde e si un service sa comand filtrul de care aveam nevoie. Cum am spus si mai sus , totul ma costa 30 ron. Nu stiu daca dupa louis.de l-as fi luat mai ieftin si mi-ar fi parvenit asa repede....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...