Sari la conținut

Declaro Dacorum


Vizitator Hairy Poker
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker
idea era ca la o intrunire moto, a voastra de ex. cu siguranta v-ar place ca in multimea aia de oameni care vor veni, sa vezi patch-urile cluburilor pe spatele bikerilor, adica cat mai diverse, asta inseamna o participare a cluburilor la party-urile sau intrunirile organizate de un alt club, aici vreau eu sa bat cu problema pusa de mine, placerea cred ca e mai mare daca raportezi prezenta la o intrunire la numarul de cluburi, judete (dupa nr. inmatriculare), nu dupa numarul de bilete vandute la intrare (poate majoritatea vor fi scuteristi, sau gura casca locali).

dupa ce ca suntem cateva comunitati moto organizate intr-un fel, exista probleme de genul asta, nu mergem bai la aia din diverse motive......

oricum i-mi cer scuze daca v-am suparat, petrecere placuta si voua....... :wacko:

 

tinere padawan, intr-o lume libera fiecare este liber sa faca ceea ce crede de cuviinta.

daca dac motors a planificat o petrecere de prezentare al ultimului bikefest din acest an asta inseamna ca asa a crezut de cuviinta ca va fi mai bine.

am fost prezenti chiar daca nu intotdeauna toti la fiecare eveniment al acestui an, insa acum se apropie al nostru si timpul nu ne mai permite.

esti liber la fel ca si ceilalti sa alegi si nu te obliga nimeni la ceva ce nu iti doresti.

daca iti displace ca nu poti fi prezent la ambele ne pare rau, sincer, insa iarasi esti alegerea ta.

de mult ne plangeam de lipsa evenimentelor acum ne plangem de diversitate si ca unele se mai suprapun si ca ce ne facem de ce se suprapun. nu-i asa ca-i a draq natura omului cateodata??

cand n-ai nu-i bine cand ai nu-i bine...

 

asfalt uscat tinere si forta fie cu tine. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iuti o mai fost carnaciori, da buniiiiiiiii si daca mai bagai si o bere era perfect!..bine fara alcol eu.. :)

placuta seara si placut si cum o cantat cele doua trupe :wacko:.. per total o seara reusita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce sa certat lumea pe aici :wacko: eu vineri am baut la rasnov si sambata la apasu ;) ... partea proasta e ca sapt asta o sa beau apa de la robinet ca nu mai am bani

 

 

si chiar mi-a placut in ambele parti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinere padawan, intr-o lume libera fiecare este liber sa faca ceea ce crede de cuviinta.

daca dac motors a planificat o petrecere de prezentare al ultimului bikefest din acest an asta inseamna ca asa a crezut de cuviinta ca va fi mai bine.

am fost prezenti chiar daca nu intotdeauna toti la fiecare eveniment al acestui an, insa acum se apropie al nostru si timpul nu ne mai permite.

esti liber la fel ca si ceilalti sa alegi si nu te obliga nimeni la ceva ce nu iti doresti.

daca iti displace ca nu poti fi prezent la ambele ne pare rau, sincer, insa iarasi esti alegerea ta.

de mult ne plangeam de lipsa evenimentelor acum ne plangem de diversitate si ca unele se mai suprapun si ca ce ne facem de ce se suprapun. nu-i asa ca-i a draq natura omului cateodata??

cand n-ai nu-i bine cand ai nu-i bine...

 

asfalt uscat tinere si forta fie cu tine. :wacko:

bine bai BATRANE (32 ani doar :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trecand peste aspectele de mai sus de timpul "discutii", care nu-si au rostul pe acest topic, a fost o seara frumoasa si destul de lunga ..pt unii :)

Sper ca toti cei prezenti sa se fi simtit cel putin la fel de bine ca mine...

 

Va salut :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...