Sari la conținut

Motor ptr K4 k5


zurlia69
 Share

Postări Recomandate

da comanda in afara,poate prinzi unul busit rau dar cu motorul neafectat...

 

 

mai trist e ca e un risc major... nu am de unde sa stiu ca merge in parametri... poate totusi cei care aduc motoare din italia sau germania isi fac pomana si cu sufletul meu :wacko: .... la modul sa'l gaseasca, sa'l verifice si sa'l aduca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai trist e ca e un risc major... nu am de unde sa stiu ca merge in parametri... poate totusi cei care aduc motoare din italia sau germania isi fac pomana si cu sufletul meu :wacko: .... la modul sa'l gaseasca, sa'l verifice si sa'l aduca

pai ei il gasesc,il verifica si ti-l aduc,dar asa spun toti,ca e impecabil,ca era motorul nou..etc....trebuie sa-l montezi si sa-l probezi,apoi il cumperi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ei il gasesc,il verifica si ti-l aduc,dar asa spun toti,ca e impecabil,ca era motorul nou..etc....trebuie sa-l montezi si sa-l probezi,apoi il cumperi...

in romania nu am gasit... iar ca sa probez un motor de afara nu am cum ... si nici banii nu ma dau afara din casa ptr a merge la risc :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vinde motocicleta pentru piese sau dezmembreaz-o. Nu se merita investitia,crede-ma. Am adus din Germania motor pt gixxer din '99 si m-a costat 500 euro,am vandut motocicleta cu 1800 acum cateva zile, deci nu iti scoti banii. Pt k5 te va costa in jur de 1000 euro un motor in mintile lui si nu cred ca iti va oferi garantie ca e bun cel care ti-l aduce. Norocul meu a fost ca imi ofereau garantie 6 luni cei care l-au adus dar nu ti-i recomand pt ca am stat dupa ei 3 luni pana l-au adus invocand diverse motive,iar cand l-am montat pe motocicleta am constatat ca avea distributia praf si a trebuit sa mai stau inca vreo 2 sapt pana au rezolvat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vinde motocicleta pentru piese sau dezmembreaz-o.

 

decat sa mai pierd ptr al 2-lea an consecutiv inca o motocicleta mai bine mai cumpar una fara acte ... dar clar nu o dezmembrez sau sa o vand ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...