Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce ai facut mah Sos cu baietzii...?!? Uite cum te-ai inscris u pe lista, cum nu se mai inscrie nimeni. De ce oare...?!? :moron:

Glumesc... Ok, scurt si la subiect, meciul de azi se anuleaza din nou, nici dracu nu mai stie acum din ce motiv :what: Asa e, azi v-or juca altzi. La modul cel mai serios, vreau sa va rog sa va mobilizatzi si sa facetzi ceva cu lista asta si sa va inscrietzi din timp la fotbal, pt k dak nu, voi fi nevoit sa dau fereastra asta la altzii. Ar fi pacat pt k suntem o mana de oameni la care chiar ne place sa ne adunam si sa jucam impreuna..., dar nu stiu de ce nu mai reusim sa ne strangem k la inceput... Sper k m-am facut intzeles :)

 

 

Ok, LISTA DESCHISA pt LUNI, ora 2o,3o:

 

1. Aron

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum zicea cuki,cheia e la SOS.ori isi schimba atitudinea,ori nu mai vine la fotbal.nu am nimic cu SOS,il mai intep pe SOS,da nu am nimic cu el,insa chiar nu imi convine sa dau banii aia pt care lucrez si altul sa isi bata joc de ei.eu din cauza aia nu mai vin,ca sa se stie si treaba asta.ca si om e ok,insa ce face in teren il iau ca pe un dispret pt oamenii care vin acolo sa se relaxeze si sa se distreze cu prietenii,nu sa se enerveze.deci astept un raspuns la cele spuse mai sus,pozitiv sau negativ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum zicea cuki,cheia e la SOS.ori isi schimba atitudinea,ori nu mai vine la fotbal.nu am nimic cu SOS,il mai intep pe SOS,da nu am nimic cu el,insa chiar nu imi convine sa dau banii aia pt care lucrez si altul sa isi bata joc de ei.eu din cauza aia nu mai vin,ca sa se stie si treaba asta.ca si om e ok,insa ce face in teren il iau ca pe un dispret pt oamenii care vin acolo sa se relaxeze si sa se distreze cu prietenii,nu sa se enerveze.deci astept un raspuns la cele spuse mai sus,pozitiv sau negativ

 

Subscriu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum zicea cuki,cheia e la SOS.ori isi schimba atitudinea,ori nu mai vine la fotbal.nu am nimic cu SOS,il mai intep pe SOS,da nu am nimic cu el,insa chiar nu imi convine sa dau banii aia pt care lucrez si altul sa isi bata joc de ei.eu din cauza aia nu mai vin,ca sa se stie si treaba asta.ca si om e ok,insa ce face in teren il iau ca pe un dispret pt oamenii care vin acolo sa se relaxeze si sa se distreze cu prietenii,nu sa se enerveze.deci astept un raspuns la cele spuse mai sus,pozitiv sau negativ

 

Agree...concordato...vereinbart...وافقت :crack: ori la bal ori la spital

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum zicea cuki,cheia e la SOS.ori isi schimba atitudinea,ori nu mai vine la fotbal.nu am nimic cu SOS,il mai intep pe SOS,da nu am nimic cu el,insa chiar nu imi convine sa dau banii aia pt care lucrez si altul sa isi bata joc de ei.eu din cauza aia nu mai vin,ca sa se stie si treaba asta.ca si om e ok,insa ce face in teren il iau ca pe un dispret pt oamenii care vin acolo sa se relaxeze si sa se distreze cu prietenii,nu sa se enerveze.deci astept un raspuns la cele spuse mai sus,pozitiv sau negativ

 

Sorry SOS, dar :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7. Radu

 

 

Bine baieti, sunt de acord ca ne (mai) suparam pe SOS, ca le mai rateaza, ca.... nu stiu ce sau cum...Dar el e o prezenta constanta in echipa, a venit si la minus cateva grade si la peste 30. De ziua lui a dat si o lada de bere (cam putin, e drept, pt cati ani a implinit :). Solutia nu e sa-l scoatem din echipa, ci...sa mai gasim unul ca el sa fie echilibrate fortele.Sau sa-si gaseasca el un prieten de valoare apropiata sa-l aduca in tandem la meciuri.

 

 

P.S. Acuma nu putem da vina numa pe el pentru toate cate se intampla! Frigul asta ce-l simtim in oase e mai mare dusman al fotbalului decat SOS !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7. Radu

 

 

Bine baieti, sunt de acord ca ne (mai) suparam pe SOS, ca le mai rateaza, ca.... nu stiu ce sau cum...Dar el e o prezenta constanta in echipa, a venit si la minus cateva grade si la peste 30. De ziua lui a dat si o lada de bere (cam putin, e drept, pt cati ani a implinit :). Solutia nu e sa-l scoatem din echipa, ci...sa mai gasim unul ca el sa fie echilibrate fortele.Sau sa-si gaseasca el un prieten de valoare apropiata sa-l aduca in tandem la meciuri.

 

 

P.S. Acuma nu putem da vina numa pe el pentru toate cate se intampla! Frigul asta ce-l simtim in oase e mai mare dusman al fotbalului decat SOS !

 

 

nu e vorba de ce se intampla.e vorba ca el nu paraseste poarta adversa,parca isi face radacini acolo.iar asta o iau ca pe un dispret...ceva de genu "fugiti voi fraierilor ca eu stau aici sa ratez cu poarta goala".....iar pe mine sincer chestia asta ma irita.am incercat de mai multe ori sa trec peste asta,dar la un moment dat vezi rosu in fata ochilor.e vorba pur si simplu de atitudine...nimic mai mult......si bineinteles RESPECT :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io cred ca nu exista altu sau macar ceva asemanator cu sos este unic si inegalabil deci slabe sanse sa gasim egalul lui .....si cam putina bere de ziua lui abia daca mam inbatat cu ea :friends:

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa in continuare pt LUNI, ora 2o,3o:

 

1. Aron

2. Klentzi

3. Cuki

4. Buru

5. Mihai

6. MisuMic

7. Radu

8. Dane

9. Cristi

1o. Floralp (bine ai revenit) ;)

11.

12.

 

 

ps1: mai sunt 2 locuri libere...

 

ps2: k sa mai destingem un pic atmosfera, va propun sa vizionatzi uratorul clip... :hug:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=oTSN6Byfw7E

 

 

post-22049-0-05543100-1318671532_thumb.jpg

 

 

ps3: Tzucu-i piciorusele lui, k peste vo catziva ani el va face legea pe teren... :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt DISEARA, ora 20,30:

 

1. Aron

2.

3. Cuki

4. Buru

5. Mihai

6. MisuMic

7. Radu

8. AdiMare

9. Cristi

1o. Floralp (bine ai revenit) ;)

11. Joey

12. Gyula

 

 

Scuze baieti... Probleme...

Editat de klentzi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...