Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cu dragoste din partea mea pt SOS si ai vazut pe fundal,ce melodii am cerut sa puna,pt ca i-am zis respectivului ca filmez pt un prieten bun eu :banana:

 

http://www.youtube.com/watch?v=9VDB3Up_LiM

Editat de Kiki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt urare kiki dar nu inteleg de ce ai pus acest filmulet . o sa merg si eu pe stadionul CLUJ ARENA la concertu lui scorpions si desigur la meciu in care joaca inegalablul , incredibilul si irefutabilul LACINA TRAORRE :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt diseara , ora 2o,15:

 

1. Aron

2. Mihai

3. Misu mic

4. Cuki

5. Ema

6. Sos

7. Radu

8. Buru

9. prieten Buru1

1o.prieten Buru2

11.Joey

12.AdiMare

 

 

ps: LISTA INCHISA !!! :banana:

 

LE: unu din prietenii lu' Buru nu mai vine ..., deci mai este 1 loc liber pt diseara

 

Vine CipriDog pana la urma..., LISTA INCHISA againe !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt urare kiki dar nu inteleg de ce ai pus acest filmulet . o sa merg si eu pe stadionul CLUJ ARENA la concertu lui scorpions si desigur la meciu in care joaca inegalablul , incredibilul si irefutabilul LACINA TRAORRE :friends:

 

 

pai ti-am dat un preview :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ti-am dat un preview :P

kiki draga .. am fost cu echipa CFR-ului peste tot in europa si am vazut multe stadioane frumoase . am fost la eindhoven , la roma , la munchen , la londra .ca suporter ma refer desigur . tu din pacate nu cred ca o sa ai ocazia sa mergi acolo. desigur ca o sa ma duc si pe stadionul CLUJ ARENA . dar toate la timpul lor . momentan sant si voi fii abonat pe stadionul DR.CONSTANTIN RADULESCU din Gruia si .. desigur sa nu uitam .. participarea pe super - mega arena din Floresti ( Sport team arenna ) :scratch:

si apropo de sport team arenna .. care a gazduit in seara asta un meci foarte frumos .. si mai rar .. e dat sa vezi. fara injuraturi si certuri interminabile. sa jucat un fotbal frumos si cu rasturnari de situatie pana in ultimul moment .

asa ca in nota de buna dispozitie care ma caracterizeasa in seara asta deschid lista pt joi

1. SOS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kiki draga .. am fost cu echipa CFR-ului peste tot in europa si am vazut multe stadioane frumoase . am fost la eindhoven , la roma , la munchen , la londra .ca suporter ma refer desigur . tu din pacate nu cred ca o sa ai ocazia sa mergi acolo. desigur ca o sa ma duc si pe stadionul CLUJ ARENA . dar toate la timpul lor . momentan sant si voi fii abonat pe stadionul DR.CONSTANTIN RADULESCU din Gruia si .. desigur sa nu uitam .. participarea pe super - mega arena din Floresti ( Sport team arenna ) :scratch:

si apropo de sport team arenna .. care a gazduit in seara asta un meci foarte frumos .. si mai rar .. e dat sa vezi. fara injuraturi si certuri interminabile. sa jucat un fotbal frumos si cu rasturnari de situatie pana in ultimul moment .

asa ca in nota de buna dispozitie care ma caracterizeasa in seara asta deschid lista pt joi

1. SOS

 

Scuze de off topic, Arone!

draga autosos!

 

iti doresc plimbari placute prin europa, atunci, cu frana din deal. Iti doresc abonament pe viata in galeria securistului mUresan, la fel cum sper ca si alti cfr-isti sa-ti urmeze exemplul si sa se abtina sa vina pe CLuj Arena.

Si cum sunt intr-o dispozitie buna, va doresc o seara placuta si viata lunga pe arena Dr. Constantin Radulescu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as veni Cuki, ca mi-e dor de niste meciuri, dar in timpul saptamanii nu prea ajung in Cluj, mai mult prin weekenduri.

Cu prima ocazie, cand o safiu prin zona Luni sau Joi, ma inscriu si eu, stai linistit.

Gata cu off topicul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de off topic, Arone!

draga autosos!

 

iti doresc plimbari placute prin europa, atunci, cu frana din deal. Iti doresc abonament pe viata in galeria securistului mUresan, la fel cum sper ca si alti cfr-isti sa-ti urmeze exemplul si sa se abtina sa vina pe CLuj Arena.

Si cum sunt intr-o dispozitie buna, va doresc o seara placuta si viata lunga pe arena Dr. Constantin Radulescu.

 

Bravo pt post, sunt de acord cu tine! Asta este motivul pt care nu o sa merg la meciul de deschidere, mi-e greata de oamenii care o sa populeze stadionul in seara respectiva, majoritatea o sa vina sa vada becurile, gazonul, negrul care le-a aratat nuie, turnichetii ,politicienii care se calca in picioare pt un amarat de vot, etc..... eu merg la fotbal sa vad Universitatea Cluj , indiferent de divizie, loc in clasament, adversar, conjunctura, restul nu ma intereseaza.

Scuze pt offtopic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... eu merg la fotbal sa vad Universitatea Cluj , indiferent de divizie, loc in clasament, adversar, conjunctura, restul nu ma intereseaza.

Scuze pt offtopic!

 

Doar galeria CFR-ului s-a inmultit de vreo 200 de ori dupa ce a promovat si a castigat... cand erau in liga a2-a erau doar cei pensionati din cfr pe la meciuri..

 

Fortza Universitatea, fortza Universitateaaaaaa :friends:noi pe tine te iUbim :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e stres de of topic baietzi. Problema e k va certatzi degeaba pe un subiect destul de "delicat" , in loc sa va bucuratzi si sa fitzi mandri k orasul Cluj isi permite sa tzina 2 echipe in liga 1, si nu oricum, ci cu sanse reale de a merge in Europa. :banana: Sunt 2 echipe Clujene care trebuie iubite si respectate, una pt TRADITZIE si alta pt PERFORMANTE. Jos palaria pt Consilil Judetzean k a reusit sa faca intr-un timp relativ scurt un stadion asa frumos. Pt k DA e frumos stadionul, mult mai frumos de cat Dr. Constantin Radulescu. Dar sa nu uitam k , stadionul Cluj Arena a fost facut in totalitate (adica 100%) din bani publici, deci U Cluj este chiriasa acolo, la fel cum poate fi si CFR-ul "din deal" ;) FORZZA CLUJ !!!

Acuma nu datzi cu bolovani, aruncatzi doar o mana de pietris k se accepta... :hug:

 

 

In alta ordine de idei, LISTA DESCHISA pt JOI, ora 2o,15:

 

1. Sos

2. Cuki

3. Buru

4. Radu

5. AdiMare

6. Aron

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

 

ps: mai sunt 6 locuri libere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LISTA DESCHISA pt JOI, ora 2o,15:

 

1. Sos

2. Cuki

3. Buru

4. Radu

5. AdiMare

6. Aron

7. Ema

8.

9.

1o.

11.

12.

 

Nu ma bag in polemica asta inutila, rivalitatea e frumoasa cat nu e dusa la extrem. Sincer, singurul meci care conteaza pentru mine ca suporter CFR-ist e cel cu U Cluj. Ca performante fotbalistice pe plan national si european, nu cred ca se pot face comparatii deocamdata, cu toate ca ar fi frumos sa iasa si U prin Europa, cu asa stadion si suporteri, si daca tot e echipa Clujului, sa faca cinste orasului prin performanta, macar jumate cat au facut "franarii din deal"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alooooo aci nu ii procesul etapei ..asa ca joc de fotbal la teren acolo se vede cine ii tare :bounce:

 

 

io nu tin cu niciuna din echipe singurul lucru care ma supara ii fanatici de la U care fac de rusine echipa si pe suporteri pri faptele de huliganism in rest ma bucur de asa stadion si o sa incep sa merg la unele meciuri sa vad spectacol fotbalistic si scandal si batai

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kuki ... tu crezi ce scri ?

sau doar scri asa .... din lipsa de ocupatie ?

sau esti atat de intoxicat cu propaganda incat nu mai reusesti sa distingi realitatea de fictiune ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...