Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Lista inchisa pt DISEARA, ora 2o,3o:

 

1. Mihai

2. MishuMic

3. AdiMare

4. Joey

5. Gyula

6. Aron

7. Dane

8. Radu

23. Klentzi

1o. Cristi

11. Adimicu'

12. prieten Adimicu'

 

 

@ Bogdan: Potzi sa vi linistit sa albitrezi, iti mai formezi si u mana pe noi... Baietzii s-ar bucura sa avem un albitru..., asa poate nu ne-am mai certa atat. Hai , ne vedem diseara la TEREN. (fluier itzi dau eu, k am acolo) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o:

 

1. Mihai

2. Ema

3. AdiMare

4. Gyula

5. Joey

6. Aron (sper sa ma lase piciorul pana atunci..., aseara mo' durut f tare) :hurt:

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

 

 

ps: hai Klentzi cu pozele alea , nu te tat trage pe fese...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ati observat cum o mers jocu cand o venit o noutate pe teren.

am marcat golu ala cu care i-am condus tot meciul

bdietu aron, tat lungea a doua repriza sa nu apara in poza de grup stand jos.

cumva cu mare greu, si in mare parte datorita noua, de frica sa nu jucam toata noaptea, meciul s-a incheiat egal.

Sergiu

 

Lista inchisa pt DISEARA, ora 2o,3o:

 

1. Gyula

2 Mihai

3. Fola

4. Ema

5. AdiMare

6. Aron

7. Kiki

8. Cristi

9. Dane

23. Klentzi

11. Joey

12. Radu

 

ps: ne vdm la teren, rog nu intarziati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Mihai

2. Ema

3. AdiMare

4. Gyula

5. Joey

6. Aron schiopu

7.speedi gonzalez misu

8. Dane

9. Radu

1o.

11.

12.

 

Aceleasi echipe, acelasi rezultat,acelasi meci incrancenat in limita sportivitatii, de data asta cu noi egaland in ultima secunda. Oricum, cred ca or mituit astia adversi arbitrul, ca l-am vazut pe Aron strecurandu-i un bax de bere in masina domnului in "negru". De-aia ne-a anulat trei goluri si nu ne-a dat un penalty :). Joi dam noi berea daca ne arbiterzi "corect" Bogdane !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceleasi echipe, acelasi rezultat,acelasi meci incrancenat in limita sportivitatii, de data asta cu noi egaland in ultima secunda. Oricum, cred ca or mituit astia adversi arbitrul, ca l-am vazut pe Aron strecurandu-i un bax de bere in masina domnului in "negru". De-aia ne-a anulat trei goluri si nu ne-a dat un penalty :). Joi dam noi berea daca ne arbiterzi "corect" Bogdane !!!!

post-67497-0-85294800-1320780437_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dr_dre: Crede-ma ca un meci intre gladiatori e mai usor de arbitrat decat intre Aron`s Team vs. Restu. :))

De Joi sa jucati si voi mai serios: acuma inteleg ca timpul e pretios(ca sunt bani la mijloc) dar unele detalii chiar trebuie puse la punct. Noua politica pe Aron Arena. ;)

 

PS Klentzi, de data asta comisia de disciplina ti-a anulat suspendarea pt cartonasul rosu de la finalul meciului. Insa la viitoarea abatere, va fii considerata recidiva si vei fii sanctionat corespunzator!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dr_dre: Crede-ma ca un meci intre gladiatori e mai usor de arbitrat decat intre Aron`s Team vs. Restu. :))

De Joi sa jucati si voi mai serios: acuma inteleg ca timpul e pretios(ca sunt bani la mijloc) dar unele detalii chiar trebuie puse la punct. Noua politica pe Aron Arena. ;)

 

PS Klentzi, de data asta comisia de disciplina ti-a anulat suspendarea pt cartonasul rosu de la finalul meciului. Insa la viitoarea abatere, va fii considerata recidiva si vei fii sanctionat corespunzator!

 

:goodposting: :agree: Rog RESPECTATI arbitrul, si nu in ultimul rand, fiti FAIR PLAY si bucuratzi-va de joc.

Aviz amatorilor, nu dau nume (Klentzi), fara nici o alta vrajeala sa hotarat unanim k incepand cu urmatorul meci, orice abatere sanctionata cu cartonas rosu atrage dupa sine SUSPENDAREA pt urmatoarea etapa :whip: . Mare atentie !

 

 

 

 

In continuare LISTA DESCHISA pt JOI, ora 2o,3o:

 

1. Mihai

2. Ema

3. AdiMare

4. Gyula

5. Joey

6. Aron schiopu

7. speedi gonzalez misu

8. Dane

9. Radu

1o. Cristi

11. Kiki

12.

 

 

ps1: mai este 1 loc liber...

 

ps2: faine poze Klentzi...

 

post-22049-0-06635000-1320791708_thumb.jpg

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Mihai

2. Ema

3. AdiMare

4. Gyula

5. Joey

6. Aron schiopu

7. speedi gonzalez misu

8. Dane

9. Radu

1o. Cristi

11. Kiki

23. Klentzi

 

Lista inchisa... Multumesc Aron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin vin. Domnu Radu, acuma a plecat DNA ul din Cluj. L-au luat pe Apostu si s-au carat. Credeam ca au venit pentru "altcineva". ;))

Ne vedem peste aprox o ora pe Aron Alianz Arena din Floresti!

 

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/vCO2LolsnSc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Vin vin. Domnu Radu, acuma a plecat DNA ul din Cluj. L-au luat pe Apostu si s-au carat. Credeam ca au venit pentru "altcineva". ;))

Ne vedem peste aprox o ora pe Aron Alianz Arena din Floresti!

 

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/vCO2LolsnSc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...