Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Facem o mica schimbare pentru lista de Joi: Inlocuire la gazde: In locul meu intra Aron.

 

 

Update la lista pentru Luni 13 Septembrie

 

1.Gabi

2.Paul

3.cuki

4.buru

5. Ema

6. Mihai

7. Dedics

8. Radu

9. Aron

10.

11.

12.

3 locuri libere

 

Distractie placuta baieti si multumesc pentru serile frumoase petrecute pe Floresti Arena !

 

Cand organizati seara speciala cu ocazia implinirii unui an de "futbol a la Floresti" -> te rog frumos Aron sa bei o bere si pentru mine :drink: . Cand ne intalnim mai bem doua beri impreuna.

 

La cat mai multe goluri si goale !

 

PS: Fortza SOS ! Nu mai sta mult pe bara ca ajungi la echipa a - 2 - a :moto: Merita incurajari atacantul nostru de careu :lol:

Editat de cristi.cee'd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma inscriu pe luni , si sper sa se joce cu picioarele nu cu neri intisi la maxim!

Mesaj completat

Si eu ma insciu pe luni 13 septemrie .

Si sper ca o sa jucam frumos cu pese si nu cu nervi intisi la maxim.

Iar pana atunci ne trec si supararile , pt. ca iesim sa alerga ,sa ne distram nu sa ne suparam !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem o mica schimbare pentru lista de Joi: Inlocuire la gazde: In locul meu intra Aron.

 

 

Update la lista pentru Luni 13 Septembrie

 

1.Gabi

2.Paul

3.cuki

4.buru

5. Ema

6. Mihai

7. Dedics

8. Radu

9. Aron

10.

11.

12.

3 locuri libere

 

Distractie placuta baieti si multumesc pentru serile frumoase petrecute pe Floresti Arena !

 

Cand organizati seara speciala cu ocazia implinirii unui an de "futbol a la Floresti" -> te rog frumos Aron sa bei o bere si pentru mine :moto: . Cand ne intalnim mai bem doua beri impreuna.

 

La cat mai multe goluri si goale !

 

PS: Fortza SOS ! Nu mai sta mult pe bara ca ajungi la echipa a - 2 - a :lol: Merita incurajari atacantul nostru de careu :drink:

 

@cristi.cee'd : Vezi k iei viatza prea in serios..., numai tu ai de pierdut... :lol:

 

 

ps: Prezent la toate meciurile de luni si de joi si in alte zile dak s-or mai face, mai putzin joia asta unde nu am prins lista magica. Am zis !!! (de luni incolo lista incepe de la 2) Daca are cineva ceva de obiectat, sa se ridice in picioare... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. clar va trebui schimbat sistemul, iar daca toti folosim acest forum ca sa anuntam locurile atunci mi-i se pare normal sa se anunte TOTI pe forum, nu ca eu is pe lista pana cand is batran, tata ziua is acolo asa ca eu is pe lista etc.

 

2. de acuma inainte inafara de cazuri exceptionale propun sa incepem o lista cu inscrieri doar dupa meciul anterior. Lista de joi incepe de luni, lista de luni incepe joi dupa meci

 

Asa mi-i se pare cel mai corect, numaratoarea incepe de la 1 pana la 12, nu pana la 11 ca aron joaca tot timpul. Ca aron mai is 7 sau 8, asa ca atunci incepem lista de la 8? sau 9?

 

Care accepta propunerile?

 

Voi atzi incurcat lucrurile cu postari "inainte de vreme", cu liste deschise inainte cu o saptamana de inceperea jocului..., acu' descurcatzi-le. Sunt deacord k lista sa se deschida doar dupa meciul anterior, altfel se pierde firul. Asa e cel mai corect. Si nu te mai c a c a atata pe tine Cuki , k 'oi posta la fiecare meci dak lista se deschide in timp real.

 

ps: dak bine am intzeles s-a eliberat 1 loc pe joi, deci PREZENT !!! :lol:

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma inscriu pe luni , si sper sa se joce cu picioarele nu cu neri intisi la maxim!

Mesaj completat

Si eu ma insciu pe luni 13 septemrie .

Si sper ca o sa jucam frumos cu pese si nu cu nervi intisi la maxim.

Iar pana atunci ne trec si supararile , pt. ca iesim sa alerga ,sa ne distram nu sa ne suparam !

 

 

Cred ca nervii de pe teren incep direct de la LISTA :lol:) :drink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar,cel mai corect ar fi sa se inscrie imediat dupa meci. Aron are laptopu' acolo si ne poate inscrie rapid. Restu' isi suna nevestele dupa ultimul fluier sa-i inscrie pentru data viitoare.Hai sa facem si miercurea miscare, ca tot vine iarna si se pun kilele pe noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No ho!

 

Stati sa punem lucrurile in ordine:

Joi - 9 Septembrie - LISTA INCHISA

 

1.admicu

2.cuki

3.buru

4.sergiu

5.toni

6.traian, dupa o lunga absenta

7.ema sa nu piarda locu

8.aron

9.mihai

10.bujor

11.gabi

12.paul

 

 

Luni - 13 Septembrie - LISTA DESCHISA

 

1.Gabi

2.Paul

3.cuki

4.buru

5. Ema

6. Mihai

7. Dedics

8. Radu

9. Aron

10.

11.

12.

 

 

INFO

 

Problema 1:

Eu zic ca putem sa organizam cel putin 2-3 liste daca le scriem frumos sa inteleaga lumea, pentru ca multi se arunca fix dupa meci sa se bage la urmatorul. E clar ca suntem mai mult de 12 doritori si atunci putem sa ne distribuim pe toata saptamana. Adica eu ratez joia cu inscrisul pe lista da nu-i nimic ca ma pun pe luni. Trebuie sa ne distribuim astfel incat toata lumea sa poata juca.

 

Problema 2:

 

Vineri - 17 septembrie e meciul aniversar. Cati jucam? Sa stiu sa pot deschide lista cat mai repede.

Editat de gabibyte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No ho!

 

Stati sa punem lucrurile in ordine:

Joi - 9 Septembrie - LISTA INCHISA

 

1.admicu

2.cuki

3.buru

4.sergiu

5.toni

6.traian, dupa o lunga absenta

7.ema sa nu piarda locu

8.aron

9.mihai

10.bujor

11.gabi

12.paul

 

 

Luni - 13 Septembrie - LISTA DESCHISA

 

1.Gabi

2.Paul

3.cuki

4.buru

5. Ema

6. Mihai

7. Dedics

8. Radu

9. Aron

10.

11.

12.

 

 

INFO

 

Problema 1:

Eu zic ca putem sa organizam cel putin 2-3 liste daca le scriem frumos sa inteleaga lumea, pentru ca multi se arunca fix dupa meci sa se bage la urmatorul. E clar ca suntem mai mult de 12 doritori si atunci putem sa ne distribuim pe toata saptamana. Adica eu ratez joia cu inscrisul pe lista da nu-i nimic ca ma pun pe luni. Trebuie sa ne distribuim astfel incat toata lumea sa poata juca.

 

Problema 2:

 

Vineri - 17 septembrie e meciul aniversar. Cati jucam? Sa stiu sa pot deschide lista cat mai repede.

 

 

Prezent pentru meciul aniversar, din 17 septembrie.

Eu personal voi fi prezent doar ziua de joi la meciuri, si respect regula cu inscrisul, daca se voteaza aceasta regula. :lol:

 

Mesaj completat

eu personal nu cred ca rezist fizic inca o zi pe saptamana, totusi jucam relativ dur :drink:

 

Eu joc fotbal si miercuri cu alta echipa, acolo meciul e mult mai dur ca la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate pt joi 0909 210 l-atipierdut pe nr 10 accidentat cu martori asa ca ne revedem din 20 09 2010.Spor la joc si sa castige cei mai buni.In scris pt lista din 20 09 2010.

Mesaj completat

sorry de erori scris f. repede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...