Sari la conținut

Accident Ciurel


Weeman
 Share

Postări Recomandate

Aseara in jurul orei 22.00 in intersectia de la podul ciurel a avut loc un accident moto. Am ajuns dupa venirea smurdului, baiatul era in salvare, constient. Era lovit la mana stanga probabil rupta si sangera. Spun ca era ok pentru ca dupa impact isi ridicase singur motocicleta pe cric, isi daduse casca si manusile jos.

Motocicleta ,ducati monster, nu avea avarii mari, levier frana julit, capac ambreiaj spart, frana spate rupta, rezervorul julit, scarita pilot si pasager julite.

 

Cum s-a produs accidentul , atat motocicleta cat si masina veneau dinspre pasajul lujerului iar in intersectia de la ciurel au facut dreapta, dupa pozitia masinii, soferita a incercat sa intoarca masina in fata motociclistului, pe linie continua, lovindu-l cu partea stanga a masini. Soferita se tot plangea ca i-a aparut din senin ca ea nu l-a vazut... tipic... bine ca nu a fost nimeni care sa spuna "avea xxx km la ora". am ramas acolo cu un aminc pana a aparut un amic al pilotului care a luat motocicleta.

 

Nu ma intrebati numarul de inmatriculare ca nu l-am retinut, iar poze nu are rost sa pun.

 

Insanatosire grabnica.

Editat de Weeman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...