Sari la conținut

Pictat Casca Se Pricepe Cineva?


mz2
 Share

Postări Recomandate

Execut orice fel de aerografie asistat de un vopsitor calificat si in mediu special destinat.Puteti vedea cateva lucrari pe "www.tattoos.3x.ro" la sectiunea Airbrush.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Sibiu.Rezervorul de mai jos a costat cca 3 500 000 anul trecut cu toate materialele mele (pregatit , vopsit negru , aerografia si supralacuire - 5 straturi de lac)

0722 400 406 = Ovidiu

post-42-1076970254_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi i-a mai mult de cateva ore , insa depind de un vopsitor care pregateste suprafata si care executa lacuirea la el in vopsitorie.Asta inseamna ca trebuie sa ma programez din timp si de obicei cumulez mai multe lucrari.De aceea dureaza cam o saptamana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi i-a mai mult de cateva ore , insa depind de un vopsitor care pregateste suprafata si care executa lacuirea la el in vopsitorie.Asta inseamna ca trebuie sa ma programez din timp si de obicei cumulez mai multe lucrari.De aceea dureaza cam o saptamana.

Sper ca daca tine vremea cu mine sa ajung la Tg. Mures de maine intr-o saptamana sau asa ceva. Daca ajung te sun si ne intalnim iti dau jumate din bani modelul casca si...gata. Cand termini ne intalnim si iti dau restu de bani "udam casca" si bem o bere. Ce zici? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are careva vreun site cu modele de casti pictate,,,ma intereseaza si pe mine rau de tot...pana acum eu nu am gasit..

 

 

see Ya

Am eu nist casti pictate , insa inca nu am un aparat competitiv.Il cumpar sapt asta.Intra sapt viitoare pe "www.tattoos.3x.ro" la sectiunea "Airbrush" si sper sa le fi pus deja.Deocamdata atat , alte siteuri nu stiu dar sunt sigur ca daca cauti pe google gasesti destule.

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 years later...
ma intereseaza si pe mine airbrush pe casca

 

- in bucuresti

- casca e alba si vreau sa o aduc intr-o nuanta de rosu

- daca e posibil cu vopsea fosforescenta

1. cred ca puteai sa faci topic nou. sa vezi acuma citi or sa-i rapsunda initiatorului :(

2. din 2004 pina acuma s-au inmultit mesterii. Cauta tot cu search Airbrush si o sa gasesti pe aici multi mesteri.

3. ca exemplu, Alisuca, cea cu Hayabusa alba cu flacari pe ea (apare prin multe locatii, gen petreceri la Biker's Otopeni, intilnirea de la Predeal,.....) sau Gaby de la Moara Domneasca aka JustHim.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. cred ca puteai sa faci topic nou. sa vezi acuma citi or sa-i rapsunda initiatorului :(

2. din 2004 pina acuma s-au inmultit mesterii. Cauta tot cu search Airbrush si o sa gasesti pe aici multi mesteri.

3. ca exemplu, Alisuca, cea cu Hayabusa alba cu flacari pe ea (apare prin multe locatii, gen petreceri la Biker's Otopeni, intilnirea de la Predeal,.....) sau Gaby de la Moara Domneasca aka JustHim.

 

am mai trimis ceva mesaje insa fara raspuns :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...