Sari la conținut

Ducati ST (2,3,4)


Gixu.
 Share

Postări Recomandate

Salut,de cateva zile sunt posesorul unui Ducati ST4 si m-am gandit ca n-ar fi rau ca posesorii de ST-uri sa aiba un topic unde sa schimbe parei/opinii mai mult sau mai putin tehnice. :laugh:

Mesaj completat

 

:laugh:

post-11570-1254640165_thumb.jpg

post-11570-1254640189_thumb.jpg

post-11570-1254640206_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,si eu sunt fericitul posesor al unui Ducati.......de jucarie :laugh: no way,honda e honda.

 

Multe salutari si sa o stapanesti sanatos si sa fiti impreuna pana la adanci batraneti :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,si eu sunt fericitul posesor al unui Ducati.......de jucarie :laugh: no way,honda e honda.

 

Multe salutari si sa o stapanesti sanatos si sa fiti impreuna pana la adanci batraneti :laugh:

 

Sa fie intr-un ceas cu...cuc :laugh: Maine,pimaine va vad si pe voi cu o latina sub c*ur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,de cateva zile sunt posesorul unui Ducati ST4 si m-am gandit ca n-ar fi rau ca posesorii de ST-uri sa aiba un topic unde sa schimbe parei/opinii mai mult sau mai putin tehnice. :)

Mesaj completat

 

:)

s-o stapanesti sanatos si sa n-ai parte de incidente :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatos!...un filmulet cu ea si mai ales sa auzim si noi sunetul ala de care vb.

 

ps: nu ti-e frica de piese la ea?nu sunt scumpe?nu gasesti sh greu?!timp mult piedut?! ...intreb pt ca si pe mine ma bate gandul la un ducati

Editat de jinx22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatos!...un filmulet cu ea si mai ales sa auzim si noi sunetul ala de care vb.

 

ps: nu ti-e frica de piese la ea?nu sunt scumpe?nu gasesti sh greu?!timp mult piedut?! ...intreb pt ca si pe mine ma bate gandul la un ducati

 

Pui intrebarile tipice unui posesor de japoneza(intrebari pe care le-am pus si eu inainte :) ).

 

Da ,e ceva mai pretentioasa si are nevoie de ceva mai multa atentie...Dar e o experienta noua,fie iti place fie o urasti.

 

De piese & co n-am cum sa-ti raspund pt ca eu o am de o saptamana(doar) :)

 

Pt detalii legate de achizitie,service,piese,costuri poti sa apelezi cu incredere la Andu & Cristi :)

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am plimbat ca pasager pe st3 si pot sa spun ca e motocicleta nervoasa cu un cuplu f puternic si un motor care daca ii dai blana face vartej in rezervor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...