Sari la conținut

Full Crom Pt Voi


robychopper
 Share

Postări Recomandate

S-a inventat cromu' cu nuante de verde, de albastru, de auriu. Poate are vreunul vreo idee :D Am vazut niste americani pe Discovery cum se laudau ca numai firma lor face nu stiu ce glazuri metalice, de zici ca tocmai ai trecut cu motorul printr-un vulcan! Fain de tot!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da cauciucurile de ce nu le-a cromat? Nu am o opinie-sunt neutru. Da parca prea luceste. O piele ceva, un cobur, etc? Cam sec...

Itzi dai seama ca la stilu asta de custom nu se pupa nici un fel de accesorii de piele.Nici macar Biker-ul nu arata bine pe ea.Astea sunt in stilul alora de la Orange County Choppers,care fac Customuri pe diverse teme(avioane,masini de pompieri)si sunt mai mult de expo sau de promenada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in general afara chopperele facute gen jessy james sau altii nu sunt chppere cu care se dau toata ziua buna ziua,sunt numai pt expozitii si intilniri

show bikuri

salut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

motorul asta cu proprietarul au cistigat un premiu la o intilnire, la care puteau participa doar motoarele si proprietarul amindoi customizati....daca gasesc revista cu cei ce au mai participat am sa pun poze :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suuuper! Cu sabia in spate chiar c-as umbla si eu pe-aici...Sa mai prind vreun neam-prost ca face fitze pe strada ,cu masina....haaaatz cauciucurile...!Eventual i-o fac decapotabila! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...