Sari la conținut

merge cineva in bulgaria cu intoarcere seara?


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

Ok, ramane stabilit. Daca apare ceva te rog sa-mi dai si mie un telefon sau sms, sa nu ma trezesc degeaba dimineata.

Ce tip de bani sa avem la noi?

Eu mai verific topicul pana pe la 23.00 cand ma bag in pat.

Dan - 0744.471.874

Editat de dan.c.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa aveti euro, cam peste tot iau euro. merg cartile nostre de credit si cele pe lei dar e pierdere de timp sa cauti bancomate. daca vreti haideti la 7:30 si dacaa e vremea buna mergem cu ceilalti pana la varna. voi cu cat mergeti? meregeti cu 120-140? daca da putem merge la scoici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa aveti euro, cam peste tot iau euro. merg cartile nostre de credit si cele pe lei dar e pierdere de timp sa cauti bancomate. daca vreti haideti la 7:30 si dacaa e vremea buna mergem cu ceilalti pana la varna. voi cu cat mergeti? meregeti cu 120-140? daca da putem merge la scoici.

 

salutare om bun tot cu bulgari bati inafara de mancare ce mai poti face la ei drum bun pofta buna si cu viteza mai copacel te salut Pompi :cheers: :disappointed:

post-20188-1255106067_thumb.jpg

post-20188-1255106166_thumb.jpg

post-20188-1255106205_thumb.jpg

post-20188-1255106419_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, 7:30. Viteza 120-140 e ok, doar sa nu fie drumul prost ca a mea nu poate :disappointed:

 

ok ramane asa 7:30 ma duc sa dau cu jetul pe motor ca e plin de praf. iti trimit pm tel meu, daca apare ceva suna-ma.

pompi nu ma duc la bulgari sa vad ceva, doar sa merg. cu mancarea mai incet, iar m-am bagat la slabit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ramane asa 7:30 ma duc sa dau cu jetul pe motor ca e plin de praf. iti trimit pm tel meu, daca apare ceva suna-ma.

pompi nu ma duc la bulgari sa vad ceva, doar sa merg. cu mancarea mai incet, iar m-am bagat la slabit.

 

 

Dorule salutare ia uite aici Can Am Spyder RT e frumos foc salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da e misto dar nu e pe 2 roti, nu prea ii vad ratiunea de a fi, e un fel de trike inversat.

noi am fost buc - veliko- shumen - buc. am vrut sa ajungem la varna si la scoici dar ne prindea noaptea asa ca ne-am intors de la shumen direct la giurgiu. oricum urata tara bulgaria asta, o prefer insa la dat ture cu motorul, nu e trafic si politie, drumurile sunt ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...