Sari la conținut

RANCA


bea2000
 Share

Postări Recomandate

e falsi tantii beea e falsi

 

e facut in programe pe calculator

 

eu dau doar din taste

Da' de ce scrii "tantii" cu 2 i, e o forma mai noua de respect?

Mesaj completat

 

..........."Virajele ... minunate ... le simti fix in punctul G!!!"...........

 

 

...fizic este imposibil, psihic poate da , dar fizic, in viraje apare forta centrifuga si aceasta muta centrul de greutate spre exteriorul curbei. Punctul G este fix pe centru deci daca mergi cu atv-ul si nu te inclini ca in cazul motocicletelor, rezultanta fortelor nu actioneaza "pe centru" deci rateaza fizic, exact punctul G.

Psihic e posibil sa semene dar e vorba cel mult de punctul H. G e "fix" pe centru ! :)

 

Evident ca era doar o metafora!!! Nu detaliez, ca am transforma topicul in lectie de sexologie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E loc pentru toata lumea. Bea nu e racer. E prietena cu prietenu` lu` prietenu` lu` prietenu`... si am auzit ca e ok :D .

 

 

salutam cu respect fratii teneristi :)

Mesaj completat

Multumesc! Chiar a fost o excursie pe cinste!! Merita sa incerci!

Mesaj completat

 

Poti sa definesti, te rog, cuvantul "distrushi"???!!!! Nu inteleg termenul!! Si cand iti formezi aceasta impresie despre niste oameni, de regula, ii si cunosti pe respectivii???

Intreb pentru ca nu vad legatura intre comentariile tale si topicul meu!

Mesaj completat

 

Nu, n-ai luat plasa!!! Doar cateva din ultimele poze, sunt din vara.Cele postate de Alien si prima jumatate a pozelor mele, sunt de week end-ul trecut.Si ne-am intalnit pe drum cu 2 BMW-uri.Credeam ca ai fost unul dintre ele.

 

 

 

"Poti sa definesti, te rog, cuvantul "distrushi"???!!!! Nu inteleg termenul!!"........ no comment

sanatate , viata lunga, calatorii cat mai placute si fara incidente

 

o zi buna

 

nu va salut

nu mi a facut placere :))

Mesaj completat

Multumesc! Chiar a fost o excursie pe cinste!! Merita sa incerci!

Mesaj completat

 

Poti sa definesti, te rog, cuvantul "distrushi"???!!!! Nu inteleg termenul!! Si cand iti formezi aceasta impresie despre niste oameni, de regula, ii si cunosti pe respectivii???

Intreb pentru ca nu vad legatura intre comentariile tale si topicul meu!

Mesaj completat

 

Nu, n-ai luat plasa!!! Doar cateva din ultimele poze, sunt din vara.Cele postate de Alien si prima jumatate a pozelor mele, sunt de week end-ul trecut.Si ne-am intalnit pe drum cu 2 BMW-uri.Credeam ca ai fost unul dintre ele.

 

 

 

"Poti sa definesti, te rog, cuvantul "distrushi"???!!!! Nu inteleg termenul!!"........ no comment

sanatate , viata lunga, calatorii cat mai placute si fara incidente

 

o zi buna

 

nu va salut

nu mi a facut placere :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele lui ianachim sunt din arhiva 2008.09.06 .... acum s-au mai schimbat câte ceva pe acolo ... ori cum motoarele sunt faine

 

dea2000 - Se pare că ai fost încolțită de BMW-uri ...

 

Pe mine m-ar interesa ceva informații despre Strategica, cu două săptămâni în urmă m-am băgat pe ea un pic, dar din cauza ceți m-am întors. Drumul are 17 Km de gol alpin, merge pe creastă, Âşi după câte se pare e mai palpitant decât a fost .... Transalpina.

 

Să iasă soarele, că pe urmă vedem noi ce facem cu măgăruÂşii... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele lui ianachim sunt din arhiva 2008.09.06 .... acum s-au mai schimbat câte ceva pe acolo ... ori cum motoarele sunt faine

 

dea2000 - Se pare că ai fost încolțită de BMW-uri ...

 

Pe mine m-ar interesa ceva informații despre Strategica, cu două săptămâni în urmă m-am băgat pe ea un pic, dar din cauza ceți m-am întors. Drumul are 17 Km de gol alpin, merge pe creastă, Âşi după câte se pare e mai palpitant decât a fost .... Transalpina.

 

Să iasă soarele, că pe urmă vedem noi ce facem cu măgăruÂşii... :D

Am incercat si noi si aceeasi ceata ne-a determinat sa renuntam. Maybe...next summer!

Cat despre BMW-uri....cam cunosc posesorii lor, de pe acest topic (mai putin pe tine) si sunt oameni foarte OK. Am fost impreuna in ceva calatorii si ma bucur ca ei au descoperit acele locuri frumoase, inaintea mea. Poate... in curand, voi ingrosa si eu randurile BMW-istilor!

Editat de bea2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...