Sari la conținut

Cumpar Piese gsxr 750 K2


hummerro
 Share

Postări Recomandate

Salutare, daca are cineva de vanzare niste piese, care in urma unui accident sunt ireparabile, pt un gsxr 750 sau componente pe parte electrica, sunt interesat si dispus sa le iau!

In principiu ma intereseaza o furca fata iINDOITA(e bine dc are si roata si discurile indoite)

releu incarcare, CDI,rampa injectie,bobone - DEFECTE TOATE.

 

Contact - 0761 093 046

- 0743 162 362

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intra la sectiunea Bursa Vanzari si vezi la Piese second ca exista un most cu doua Suzuki de prin 80 date la dezmembrat. Una din ele e un GSX de 750

Mesaj completat

 

 

Mi-am facut timp si am cautat: ai 3 variante

 

/index.php?...p;hl=Suzuki+GSX

 

/index.php?...p;hl=Suzuki+GSX

 

 

/index.php?...p;hl=Suzuki+GSX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc frumos, in principiu ma intereseaza, piesele sa fie defecte, furca stramba....si sa fie de peste 2000, ca mai stiu eu experti evaluatori care au motoare si se pricep, piesele mele sunt ok, vreau doar ca in momentul cand firma de asig o sa pastreaza epeva...sa fie ireparabila...si sa mai pot da eu pe urma piesele bune...sa-mi mai recuperez din paguba, ca nu o sa obtin o suma prea mare de la ei incat sa-mi recuperez banii pe motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 Ala nu e numar de inmatriculare al motocicletei in cauza (si nici al motocicletei mele)

2 Nu mi-a facut evaluare pt ca n-am dus-o eu inca

3 Am scris in viteza, e vorba de BOBINE (bobinele denso din capul bujiilor)

Editat de hummerro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 Ala nu e numar de inmatriculare al motocicletei in cauza (si nici al motocicletei mele)

2 Nu mi-a facut evaluare pt ca n-am dus-o eu inca

3 Am scris in viteza, e vorba de BOBINE (bobinele denso din capul bujiilor)

merita sa faci asta ,cei de la asigurari sunt niste nesimtiti ,am un jug indoit de k2 750 ,si un jug indoit cu tot cu telescoape indoite de k2 dar 600 ,se potriveste si asta fiindca cadrele de 600 si 750 sunt la fel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea e ca la 600 furca nu e upside down...totusi te rog sa-mi spui si mie cam la cat te-ai gandit (si la jug si la jug+telescoape), ca sa ii spun prietenului meu care a patit-o. merci mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...