Sari la conținut

Continuare topic "Accident septembrie 2009, Calugareni"


Crips
 Share

Postări Recomandate

si cand ma gandesc ca m-a intrebat cineva zilele trecute cu ce viteza iau rondul de la alba iulia :laugh: cu viteza de croaziera tati. de croaziera :P

 

Sa`nteleg ca la anu` tre sa ma mut direct acolo ca sa fiu pe faza?? Adica poc! si masuratoarea? ;) Daca am ajuns la astfel de intrebari e trist...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa`nteleg ca la anu` tre sa ma mut direct acolo ca sa fiu pe faza?? Adica poc! si masuratoarea? :laugh: Daca am ajuns la astfel de intrebari e trist...

Citatul e undeva dubios, adica nu am spus eu chestia aia ci Deadcow. Eu merg prin rondul ala cam cu 40km/h cand e uscat pe jos si fara bulibaseala, asa ca sunt sanse minime sa pic si o sa stai la panda degeaba, desi trec zilnic pe acolo...

Singurul lucru care mi s-a intamplat nasol pe acolo e ca am luat prin iunie un holzsurub in roata din spate. Dupa ce am trecut de trecerea de pietoni am simtit ca nu sta motorul bine in curba dreapta, si dupa ce m-am bagat pe cerc am simtit ca nu sta deloc si cumva a cazut de spate (cazuse pneul de pe janta). Dar pana la urma am avut si atunci bafta, ca am facut pana la un km de casa a doua zi dupa ce revenisem dintr-o plimbare de 1500km in Bulgaria...

Editat de pmoldovan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru varsta si experienta care o are, Valentin este un pilot foarte bun – care, cu anii, o sa devina un pilot excelent si atunci va merita pe deplin ca numele lui sa aiba rezonanta cu al lui Rossi.

 

Da cine e Rossi asta?! E cumva ala care face antrenamentele pe Magheru si e "balbait-impiedicat"?

Sanatate pustiului si multa minte pe viitor, ca are nevoie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai inceput bine, ai atins coarda sensibila.. si pe urma mi-a lacrimat brusc ?urul.

my point exactly! u nail it brotha!!!

din pacate zmeul asta va reveni in trafic dupa cum ne promite concubina lui. true warrior spirit. inista ma zmeule nu te lasa, pan la urma o sa reusesti ... sa sari gardu dincolo la zei.

Editat de albastru.vertical
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la accident .... DUBLA PERSONALITATE :| az e fata ... maine baiat :alcy::|

hai sa se faca bine si sa ii vina mintea la cap.eu am avut un accident pe splai cu vreo 40 km/h si m-am speriat de am zis ca nu ma mai urc pe motor dar in acelasi timp mi-am pus ambitia ca imediat cum il fac sa ma urc pe el si sa fiu mult mai atent.si partea cu zei........daca eram zei noi motociclisti nu mai muream asa repede asa ca atunci cand se mai urca pe motor sa fie cu ochii in 4 si sa lase viteza mai mica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...