Sari la conținut

Cursa Bucuresti - Constanta/Sinaia


bhairava
 Share

Postări Recomandate

rossi s-a dus la yamaha pt ca honda era perfecta, si nu mai era nici o provocare pt el. daca cistiga si cu yamaha probabil o sa alerge cu mz.

 

 

@ coxanelu: cind te fac un buc-sinaia, sau buc-constanta, sau ce vrei tu ? eventual o pista speciala pt calorifere, ca sa ai o sansa ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu fac, daca el se crede in stare de asa ceva intai il incalzim un pic prin bucuresti sa vedem daca are potential ptr un drum mai lung.....ca nici sa nu mai pot sa dorm noaptea nu vrea...if u know what i mean.... :D , deci domnu balama si domnu bob, crema fitzo-incepatorilor va provocam la un "duel" yamaha vs ducati vs cioabele alea ale voastre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti=i trimitem la plic :lol: , ba kiar daca am ducat,i inima mea tot in ritm yamaha bate....ii trebuie ei ceva ulei sa functioneze dar mai bine asa decat sa traiasca de pe renumele masinilor :D , bhairama inca ai timp sa iti retragi "manusha" din cursa , e clar ca iti lipseste ceva la capatana daca ai indraznit sa ma deranjezi pe mine si pe dkz cu o asa propunere.... :P , eu te inteleg acuma ca ti-ai luat pfff 2-u ala gata esti printu depasirilor, da ti-ai facut socoteala fara vecinii tai de sector :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cocxaPITZI LASA-NEEEE LASA-NEEEEE

inteleg ca nu ti-ai indreptat inca caloriferu de nu te tine sa iesi din bucuresti ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

----------------------------------------------------------------------------------------

deal cox....bhairava, bob....alte tinere (sau "tinere") sperante interesante ??

----------------------------------------------------------------------------------------

DA ,EU!

...dupa ce imi iau motoru.. ;)

...si carnetu :D

:P :lol: :lol: :lol: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dogg, vecinii directi NU au voie sa participe la acest concurs....poti fi usor acuzat de sabotaj la motoarele noastre; turnare zahar in rezervor, punere cartof in tevi, saculeti cu pllumb ascunsi prieteneste in buzunarele noastre in timp ce stai de vb cu noi si ne intrebi de ce sint asa frumoasa yamaha si ducati si de ce au o tehnica asa de avansata....ca la scufita rosie...pe langa honda??!! woahahhah :lol: :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca gresesti putin, nu e nevoie sa alergam. doar sa mergem putin mai repede ca de obicei ca sa dam praf la tractoarele alea obosite carora le place sa le zica honda. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well....creste numarul de competitori....ceva pronosticuri ?? Vad ca la MotoGP toti isi imagineaza ca stiu ordinea in clasament....asteptam un pronostic pentru Buc-Sinaia si unul pentru Buc-Constanta... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut si tu repede clasamentu si te bucuri cu toate ca nu ai nici o treaba cu ce se intampla acolo !!! Oricum bucura-te si tu cat mai ai timp, si mai trebuie sa iti aduc aminte ca Rossi si-a batut propriul record la Sepang de cum s-a suit pe Yamaha?!?! EEEhhh asta nu mai conteaza. Yamaha nu prea au avut piloti de teapa lui Rossi dar acum o sa se vada ce stie Yamaha pe circuit in fata lu` Honda !! :D IO abea astept sa vad ce replica o sa scoata Yamaha. Sooo ... Yamaha rulez from now on !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai coxare...ma bag....chiar daca nu mi-am ridicat permisul ma bag si eu si pun banii pe Kawasaki-ul meu...si ca sa vezi ca sunt "baiat" va dau si avantaj ca eu vin cu 400 si cu greutate extra 100kg, nu cu "tomberoane" de 600, 750, 1000, 1500, 2000, 3000 cc. Si cu extra greutate, si cu 400cc...ce ziceti...va tine? :lol: :lol:

 

Deci Kawasaki Rulez si lasa ca va fac eu poze la intrarea in Sinaia sa puneti pe site, sa vezi si tu cum miroase fum de 4 cilindrii mici si turbati :D ;) :P

 

Si ca sa nu ziceti ca e prea putin...eu zic sa marim "circuitul" ce zici de un Bucuresti - Brasov

 

Si inca un lucru...vreau sa incepem competitia de la Comarnic pana unde vreti voi, Sinaia, Predeal, Brasov, Poiana, Stockholm, Oslo....pe bucata Ploiesti-Comarnic si bunica-mea merge tare ;) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma scot, ca-s ierbivor.

 

propun ceva la motoreta

un zero gravity wind shield de ex, ca-s eftine...sau un tank cover...o chestie d-asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...