Sari la conținut

Filme ENDURO pe DVD, aveti?


Postări Recomandate

Salut,

Incerc sa mai fac si eu rost de ceva filme ptr sezonul de stat in casa care trebuie sa inceapa. Am mai gasit cate ceva pe torrente, ma refer la filme/filmari mai lungi, nu clipuri gen youtube... si ma gandeam sa incep sa mai cumpar dupa net, am vazut ceva siteuri si prin europa, mai ales in anglia, care au hell's gate, erzberg, roof of africa, wec... dar pana atunci zic sa intreb si local, poate sunt altii care si le-au luat si vor sa mai reduca din cost vanzand o copie acolo :laugh:

Asa ca daca aveti ceva dati-mi si mie de stire va rog.

Mersi mult,

Stefan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Incerc sa mai fac si eu rost de ceva filme ptr sezonul de stat in casa care trebuie sa inceapa. Am mai gasit cate ceva pe torrente, ma refer la filme/filmari mai lungi, nu clipuri gen youtube... si ma gandeam sa incep sa mai cumpar dupa net, am vazut ceva siteuri si prin europa, mai ales in anglia, care au hell's gate, erzberg, roof of africa, wec... dar pana atunci zic sa intreb si local, poate sunt altii care si le-au luat si vor sa mai reduca din cost vanzand o copie acolo :laugh:

Asa ca daca aveti ceva dati-mi si mie de stire va rog.

Mersi mult,

Stefan

Si pe mine ma intereseaza asa ceva. Iti recomand David Knight Iron Man of Enduro. Se gaseste pe torente.

Unu care e trial, dar tot e frumos, Out Of Section.

 

Am acasa un dvd cu Red Bull Romaniacs 2004 si 2005. Destul de scurt, cam 25 de minute, dar e bun. Daca il vrei, da'mi un pm cu adresa ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...