Sari la conținut

Suzuki Gsxr 600 98' E Gata


OLY
 Share

Postări Recomandate

nu de foarte mult timp rectificata cutia mea cu treapta a 2-a in pioneze a primit acum ultima lovitura ......BULAN imens s-a intamplat intamplarea intamplata in timp ce in una din serile trecute dadeam si eu k omu linistit un burn out in cartier ......ROATA din spate a inghetzat si trosc poc jap imens ...initial am crezut k am spart cauciucul .....DAR cutia mea a zis hopa in stil mare ......... B) daca aveti careva vreo idee astept comentarii ....un prieten mi-a aratat motoare cu totul pe e bay la 4-6 sute de iepuri.....nu imi permit .......dar .......one day ,,....:lol: oricum cred k o veti vedea la vanzari cat de curand ......un motociclist mai putin pe strazi :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Nu ai incercat la un service ?poate iti rezolva aia cutia pe bani mai putini

am incercat ceva nedemn de povestit .....m-am imbatat ...in mare parte de suparare si am adus vorba de ce am facut un tip a zis sa-i dau lui gixeru asa stricat k are el cutie si o face .......cica imi da xxx bani pe el ....super tare oferta .....zis si facut la 3 noaptea m-am dus acasa cu xxx iepuroi in buzunar.......cand m-m trezit si am realizat ce am facut imi venea sa ma dau cu capu' de peretzi ....am mai rezistat 2 zile una de rusine si una ambitie iar a treia zi m-am dus si i-am pus banii pe masa ........FAZA E ca el si baietii lui ii pusesera cutia .......am luat-o asa fara carene puse fara nimic .... :cheers: peste alte 2 zile am fost si mi-a pus si carenele .....acum a ramas sa-i dau baniii pe cutie ....dar.... :cheers: treaba e ca am avut-o numa buna de ploiesti si am rockuit la motorrock, josnic? nu cred doar :bigstar: ;) pana la urma e :hug: raman la ideea de cand sunt unamploied k asta nu e de buzunaru meu .....DA O IUBEEEEEEEEESC

Editat de OLY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat ceva nedemn de povestit .....m-am imbatat ...in mare parte de suparare si am adus vorba de ce am facut un tip a zis sa-i dau lui gixeru asa stricat k are el cutie si o face .......cica imi da xxx bani pe el ....super tare oferta .....zis si facut la 3 noaptea m-am dus acasa cu xxx iepuroi in buzunar.......cand m-m trezit si am realizat ce am facut imi venea sa ma dau cu capu' de peretzi ....am mai rezistat 2 zile una de rusine si una ambitie iar a treia zi m-am dus si i-am pus banii pe masa ........FAZA E ca el si baietii lui ii pusesera cutia .......am luat-o asa fara carene puse fara nimic .... :cheers: peste alte 2 zile am fost si mi-a pus si carenele .....acum a ramas sa-i dau baniii pe cutie ....dar.... :cheers: treaba e ca am avut-o numa buna de ploiesti si am rockuit la motorrock josnic? nu cred doar :bigstar: ;) pana la urma e :hug: raman la ideea de cand sunt unamploied k asta nu e de buzunaru meu .....DA O IUBEEEEEEEEESC

 

deci merge....? sau nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MERGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

 

SI m-am potolit si cu mersu tare si cu ture multe si cu viteza in oras si cu tot ..............ca o iubesc pe ea si ma iubesc si pe mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MERGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

SI m-am potolit si cu mersu tare si cu ture multe si cu viteza in oras si cu tot ..............ca o iubesc pe ea si ma iubesc si pe mine

 

asa sa te ajute CEL DE SUS...si ...SA NE AJUTE PE TOTI.

BE CAREFUL!!! :bigstar: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...