Sari la conținut

Jawe Modificate


Eddye
 Share

Postări Recomandate

veshti noi! am vazut hotu pe motoru MEU!!! am fugit dupa el da l-am pierdut pe Magheru! si am aflat cateva detalii despre el... il caut in continuare!

 

 

culmea frate , te apuca toti dracii :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 58
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

veshti noi! am vazut hotu pe motoru MEU!!! am fugit dupa el da l-am pierdut pe Magheru! si am aflat cateva detalii despre el... il caut in continuare!

vai frate...

dai un buzz pe mess si mergem sa-l cautam ... vai ce boala am pe ei :lol: :sick: ... acu` pe bune daca ai nevoie ... nu ezita sa ma contactezi ... le mananc ficatu :lol: :lol:

hotzii draqului ... :disappointed: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta numiti voi modificari :disappointed: ??? Orice prost stie sa faca asaceva :crack:

 

Modificarile se fac si la motor cat si estetic ... Dar voi nu stiu ce ati facut la vedere tot e de origine

 

 

Nu te baga in seama pana nu ne arati ce ai facut tu la un motor.Indiferent ca au facut baietii aia la motoare important este ca au facut ceva.

 

Sper sa le gasiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai frate...

dai un buzz pe mess si mergem sa-l cautam ... vai ce boala am pe ei :lol: :sick: ... acu` pe bune daca ai nevoie ... nu ezita sa ma contactezi ... le mananc ficatu :lol: :lol:

hotzii draqului ... :disappointed: :crack:

 

 

count me in...si mie mi-au furat piaggio-ul Si din curte de la bunicamea cu tot cu covoare ce aveam pe el si cu antifurt la rotzi... :lol: :lol: ;) :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am afla PE unde locuieshte!!! hai sa va povestesc... maicamea a fost nush und pe calea Clujului cu masina, si a vazut si ea omu pe motor(la o luna dupa c lam vazut eu), si la urmarit pana acolo la blocuri langa LukOil, si la pierdut. A chemat politia, care, desigur, nu a facut nimik..., si ma sunat si pe mine. Eu m-am dus acolo sa verific c se intampla, si am patrulat vreo 2 ore acolo cu motoru de rezerva. Si am dat de o fata, de la care am intrebat daca nu a vazut persoana cu un motor verde, cu neoane, etc, etc.. Si a zis ca stie pe cineva cu un motor da ii de alta culoare. noah bine.... m-am dus la ala, iam zis sa-mi arate motoru, da ala a fost scooter :disappointed: . vorbesc cu el despre cele intamplate pana aflu de la el ca un vecin cu cateva blocuri mai indepartat a fost prins anul trecut cu 9 mopede furate. descrierea persoanei iarasi era identica cu ce am vazut eu!

Esenta e ca hotul locuieste intr-un bloc acolo langa lukOil pe calea Clujului, nu shtiu in care bloc, da el ii. Acuma probabil se ascunde ca am mai fost pe acolo si nu am dat de el... DA el ii hotul 100%

 

P.S. Messengeru nu-mi mai merge de o vreme... nush c are...

Editat de Eddye
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...