Sari la conținut

Tura Bucuresti - Alba Iulia, marti - 1 dececembrie


LinX
 Share

Postări Recomandate

Sunt amatori? Ar fi ceva de mers (dus-intors), dar daca plecam dimineata si zabovim maxim 3, chiar 4 ore pe drum si in Alba ma gandesc ca n-ar fi o problema. In privinta traseului n-am preferinte dat fiind anotimpul, doar sa nu ne intoarcem pe aceeasi ruta. Ma gandeam la ceva gen Rm.Vacea - Valea Oltului - Alba - Medias - Sighisoara -Brasov - DN1 sau Targoviste. Viteza in jur de 30-50 peste limita, in functie de de imprejurari. Daca e dati un semn pana maine dimineata (7, 7:30 am), ca sa fie timp. Tel 0723.005580 - Florin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt amatori? Ar fi ceva de mers (dus-intors), dar daca plecam dimineata si zabovim maxim 3, chiar 4 ore pe drum si in Alba ma gandesc ca n-ar fi o problema. In privinta traseului n-am preferinte dat fiind anotimpul, doar sa nu ne intoarcem pe aceeasi ruta. Ma gandeam la ceva gen Rm.Vacea - Valea Oltului - Alba - Medias - Sighisoara -Brasov - DN1 sau Targoviste. Viteza in jur de 30-50 peste limita, in functie de de imprejurari. Daca e dati un semn pana maine dimineata (7, 7:30 am), ca sa fie timp. Tel 0723.005580 - Florin.

Florine, daca vrei ne vedem la Sibiu si mergem impreuna la Alba Iulia, doar ca in Sebes mai astept niste prieteni din Hunedoara si Deva ii stii de la Sarmizegetusa, e vorba de Dacul si Calin (cu Transalpurile), plus un tdm-ist (silver_dj de pe forum) si un grup de chopper-isti. Vom fii destui si vom merge in coloana pana la Alba Iulia, bineinteles cu tricolorul fluturand in vant, pe motor.

Daca vrei ne poti insotii, numai bine :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stie de vreo spalatorie deschisa la ora asta? Am un deget de namol uscat pe motor, peste tot, de la tevi de evacuare pana pe blocul motor de la o tura de duminica, daca nu gasesc vreuna s-o spal ca sa mai am timp dimineata sa intind lantz and shit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, te inteleg, ar fi mai lejer in doua zile, dar n-am cum... miercurea e lucratoare.

Dupa cum spuneam mai sus, sunt destul de multi km, dar si o zi de primavara in decembrie :crack: Si nu e o zi oarecare.

Mesaj completat

Merci baieti. Daca ne gasim macar 2 care sa mergem sper sa ne vedem pe-acolo. Singur parca nu mi-ar veni sa plec.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/me out, mobra nu e in stare de 700 or so km intr-o zi si nici lipsa mea de organizare nu pica prea bine... drum bun si asfalt uscat daca va strangeti.

 

salutare daca va gandeati mai devreme mergeam iar la un asa drum trebuia sa fi plecat cand scriu este ora 8,11 deja trebuia sa iesim din pitesti drum bun si numai de bine Pompiliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...