Sari la conținut

Accident Lujerului!


BuNu'
 Share

Postări Recomandate

Nu inteleg de ce va agitati daca cei care au fost acolo nu vor sa coopereze.

Daca vor sa tina pentru ei, sa fie sanatosi. Bine ca nu au patit nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt toti everisti.... got it now?

 

Ce inseamna "everisti"? Nu am gasit cuvantul asta in DEX, imi explici si mie te rog frumos ce ai vrut sa zici?

 

@strumfuadi

 

Daca si tu ai vrut sa fi ironic mai incearca o data...

 

@others

 

 

Nu inteleg ce va roade pe voi de ce a facut baiatul atata timp cat nu v-a afectat deloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da sunteti chiar prosti unii ....a intrat si beki ieri si a citit si nu cred ca ia picat prea bine .....vb aiurea paici ca nu e bine sa mergi tare si cand iesiti pe strada uitati de tot ....everisti sau nu clar e ca nu am vrut sa dam detalii pt ca nu are rost sa va dam subiect de facut posturi ....asta e , a gresit (ca vina lui a fost) nu trebuie sa ii tot amintiti lucrul asta ....oricum in curand va merge din nou pe 2 si va avea acelasi stil de mers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sictir...v-ati gasit voi destepti sa comentati! Ti-a facut tie ceva rau de actionezi asa?

Poate ca esti frustrat ca altii pot si tu nu....dar locul frustrarilor tale nu este aici.

 

 

Bai nasolule nu ti se pare ca esti cam nesimtit?

Cum iti permiti sa ma injuri?

Esti cumva frate cu tata si io nu stiam?

Cat despre asa zisa frustrare ce sa-ti zic decat ca BATI CAMPII

 

 

@others

Nu inteleg ce va roade pe voi de ce a facut baiatul atata timp cat nu v-a afectat deloc.

 

 

Bai baiatule ASTA E UN FORUM PUBLIC BAH

Daca nu vroiati sa se discute de ce pooooooooooola mea ati mai pus topicu' respectiv?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....

 

 

Sunt toti everisti.... got it now?

unu din everistii astia a refuzat sa te culeaga de pe ... si sa te faca o tura ?

;)

Editat de Carbone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba da sunteti chiar prosti unii ....a intrat si beki ieri si a citit si nu cred ca ia picat prea bine .....vb aiurea paici ca nu e bine sa mergi tare si cand iesiti pe strada uitati de tot ....everisti sau nu clar e ca nu am vrut sa dam detalii pt ca nu are rost sa va dam subiect de facut posturi ....asta e , a gresit (ca vina lui a fost) nu trebuie sa ii tot amintiti lucrul asta ....oricum in curand va merge din nou pe 2 si va avea acelasi stil de mers

te rog sa nu te superi pe mine ca ma bag in discutie.

ultima afirmatie pe care ai facut-o nu cred ca e buna "si va avea acelasi stil de mers"

daca cu stilul asta de mers a dat cu motoru de peretzii....eu cred ca trebuie sa-l schimbe....si spun asta pt ca imi pasa. te stiu din vedere,suntem vecini de cartier, eu stau la lujerului....deci, n-o spun cu rautate,ci ca imi pasa.

Editat de stefanpetre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog sa nu te superi pe mine ca ma bag in discutie.

ultima afirmatie pe care ai facut-o nu cred ca e buna "si va avea acelasi stil de mers"

daca cu stilul asta de mers a dat cu motoru de peretzii....eu cred ca trebuie sa-l schimbe....si spun asta pt ca imi pasa. te stiu din vedere,suntem vecini de cartier, eu stau la lujerului....deci, n-o spun cu rautate,ci ca imi pasa.

 

"Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia."

 

Propun inchiderea topicului c-o ia lumea (ca deobicei) pe campii...

 

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog sa nu te superi pe mine ca ma bag in discutie.

ultima afirmatie pe care ai facut-o nu cred ca e buna "si va avea acelasi stil de mers"

daca cu stilul asta de mers a dat cu motoru de peretzii....eu cred ca trebuie sa-l schimbe....si spun asta pt ca imi pasa. te stiu din vedere,suntem vecini de cartier, eu stau la lujerului....deci, n-o spun cu rautate,ci ca imi pasa.

 

el a zis asta , nu yo ....daca asta ii place sa faca adik sa se dea po roata sa o faca in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia."

 

Propun inchiderea topicului c-o ia lumea (ca deobicei) pe campii...

;)

da, cred ca ai dreptate...

cand am sa te vad intins pe jos am sa-ti dau un picior in cap...asta ca sa nu mai fiu prost si eventual sa si mor de grija ta.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ariciule de pe strada direct la forum,huh???

hai mai terminati,toti

noapte buna puisorilor

 

 

adik ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica dupa ce ne-am plimbat aseara aio venit direct la forum.

era o gluma!!!!!duuuhhh!

bah da alta treaba nu aveti decat sa dezbateti cine si ce a facut,cum a gresit,etc si sa va injuratzi?bun asa.tipic pt limba romanes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu asta nu inteleg omul a facut acident si-a pierdut motocicleta :ok: si acum altii al judeca si se ajunge la jigniri si alte chestii :) .Fiecare face ce vrea cu viatza lui si conduce cum vrea, bine ca nu are nimik serios ca fierul se face sau se schimba.Poti s-a conduci cu 20 sau poti s-a conduci cu 300 poti muri in ambele cazuri.Bafta si aveti grija de voi si mai lasati-o cu morala si cu compararea!!! :cheers:

Editat de dark_evil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica dupa ce ne-am plimbat aseara aio venit direct la forum.

era o gluma!!!!!duuuhhh!

 

 

nu stiu cine eshti si daia intreb .....ne certam pt ca trebuie sa se clarifice treburile si sa nu mai vb nimeni aiurea (din auzite cum zic ei) ..... acum daca a gresit nu trebuie sa il scoatem vinovat si sa intre toti userii de pe forum si sa scrie ca e vinovat .....asta a fost sa fie ....everestu e un loc de intalnire cum e arcu , daca stai acolo nu inseamna ca trebuie sa fii fitzos ....

Editat de ariciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...