Sari la conținut

Exact Ce Spuneam!


Dogg
 Share

Postări Recomandate

De o saptamana ma tot chinui sa postez topicu asta despre nenea Alfonso "Fonsi" GonzĂĄlez Nieto care cu Aprilia sa RSV 1000 R s-a dat vitejeste cot la cot cu un C-101 din patrulla "Aguila" de'l Academia General del Aire de San Javier (Murcia).

Reutersu zice ca l-a facut da din poza se vede ca s-a tinut bine fata de Schumi care a luat-o clar pe vremea lui spre diferenta de celebra indicar care i-a dat-o lu' F-16(si ceva timp dupa decolare)!!! :( SUPER! Asta e tot ce am gasit pt voi!

PS.-fara carnet si cu rf-u meu de 400 poate fac si io un deltaplan :) sau o parapoanta :)

post-6-1077461078_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Fratele meu,eu IUBESC CE FACETI VOI si aproape ca am plans cand a cazut anul trecut extra-ul ,dupa ce le vazusem la miting acrobatic de la Baneasa

De aia nu suport sa aud sa vad la teve,cum mor motociclisti,si cum se prabusesc avioane,pentru ca prin asta se deovedeste ca si in cazul multor sporturi,nu nebunia,cum ar spune altii,ci dragostea maxima pentru o pasiune! :)

Sper ca Dumnezeu sa fie alaturi de voi si toti motociclistii!

Uite ,sa vada si lumea de ce sunt in stare romanii,si ca intotdeauna ,nu cu aparatura de top!!! :(

post-6-1080446934_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De abea astept sa-mi iau motor si camera video de calitate,asa ca atunci cand voi merge la meeting-uri de orice gen sa filmez ,sa montez, si sa arat intr-un stil diferit de cum au aratat altii pe hartie cu penita,ca Romania mai are OAMENI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare foarte bine ca mai sunt si oameni care inteleg si apreciaza, ma repet stiu....dar imagineaza-ti ca la campionatele nationale singurul public sunt sportivii, nici un spectator, nici o televiziune, nici macar un articol pe ultima pagina la cel mai nasol ziar local.....NIMIC...

banuiesc ca stii ca asta e o pasiune care consuma foarte mult TIMP, NERVI ... si cateodata si bani....

 

 

c'est la vie, am supravietuit pina acum....ma descurc eu si in rest....

 

dkz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super.... poze....

 

hehe.. unii zic ca fricca ne tine in viata... pe noi zburatorii.... eu zic ca norocul si experienta..... cand ne-o fi.. nu vom mai fi.. pana atunci.. sa traim intens fiecare clipa acolo sus.. si aici jos... pe moto...

 

:( :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In pozele tale nu pot sa nu remarc formatia superba in care Mihai Pal a fost cap, Dumnezeu sa-l ierte ...

 

Cit despre Romania, e o tara de vis, pacat ca-i locuita :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SI CA SA MAI VADA LUMEA UNDE MERGE ECONOMIA NOASTRA (apropo de niste discutii care au avut loc pe un post),va expun aici un model fabricat la noi pe vremea lu ceasca si cumparat de marile companii din lume,SI CARE NU A CAZUT NICIODATA!!!!si bine inteles nu se mai fabrica pentru ca nu s-a investit in atenuarea zgomotului facut de motoare care depasea noi norme de desfasurare a traficului arian international....

post-6-1080511011_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De abea astept sa-mi iau  motor si camera video de calitate,asa ca atunci cand voi merge la meeting-uri de orice gen sa filmez ,sa montez, si sa arat intr-un stil diferit de cum au aratat altii pe hartie cu penita,ca Romania mai are OAMENI !

Din poza ta inteleg ca Romania are 2 caini la un om ... si nu esti departe de adevar.

post-6-1080512748.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ...ma rog ia-o cum vrei tu....dar daca ai impresia ca in strainatate despre Romania mai stie cineva in afara de Dracula ,2-3 sportivi , caini vagabonzi copii vanduti si tigani furaciosi,frauda,tunuri gen safi,bancorex,fni,dacia,.....si ce vrei tu...te inseli

Mda...oricum ne mai cunosc pt ca stiu ca pe o spaga de rahat isi cumpara o fabricuta mmmm,sa zice,,un aro ceva ....asa lejereanu

Si spun asta ca n-am chef sa ma iau acum de avatarul tau atat de jmeker :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Romania nu sunt 2 caini la cap de locuitor....ci e vorba de un specimen nou...tzeparus lepra i se mai zice...si e vorba de 50 de exemplare la un om ... :)

 

hai nu va sfiiti, sunt si pe aici citeva specimene rare, va stiti voi bine care :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va mai arat ceva si gata ca deja se simt oamenii ofensati....e cu vorba cu fudulia aici,din seria cu cine sapa groapa altuia departe ajunge si cine se scoala de dimineata cade sigur in ea...Oricum ma bucur ca sunt si oameni care se chinuie sa dea copy paste la avatare SA AIBA LUMEA CE VEDEA DOM'LE!

Linkul la care-l puteti vedea...nu asa interesant ca avatarul meu da hai.... Filmuletul de 1 Mb se downloadeaza repede.Doar click pe download mpeg!!!

post-6-1080514505_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va mai arat ceva si gata ca deja se simt oamenii ofensati....e cu vorba cu fudulia aici,din seria cu cine sapa groapa altuia departe ajunge si cine se scoala de dimineata cade sigur in ea...Oricum ma bucur ca sunt si oameni care se chinuie sa dea copy paste la avatare SA AIBA LUMEA CE VEDEA DOM'LE!

Linkul la care-l puteti vedea...nu asa interesant ca avatarul meu da hai.... Filmuletul de 1 Mb se downloadeaza repede.Doar click pe download mpeg!!!

Referitor la ce se vede in filmutet...... aaaa what the f*@k is that.... ???? Fizic vorbind..... de la ce naiba apare... umezeala... what??? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la ce se vede in filmutet...... aaaa what the f*@k is that.... ???? Fizic vorbind..... de la ce naiba apare... umezeala... what???
E vorba de un condens,care se face in trecerea la viteza supersonica,si se face mai mult sau mai putin in functie de umiditatea aerului din zona respectiva,citeste linkul ala cu atentie e super interesant :) :) :)
Ca tot veni vorba de zbor..... uite sa poti sa le combini, numai sa ai skilu' necesar

Superb........ 

W :( W.......belea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...