Sari la conținut

Cumpar elevator moto


dublu JACK
 Share

Postări Recomandate

nu mi se pare frumos ceea ce faci.

 

 

@ftw frumos elevator

 

De ce?Cu ce ti-am gresit?

 

Aceeasi intrebare puteam s-o pun pe un topic separat,care este diferenta?

 

Cer scuze daca te-a deranjat mesajul meu!

Editat de tng
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@TNG.....este ceva de genul,

 

vand butelii....unde vii tu si zici : "si eu vand butelii" :D

 

asta era nemultumirea mea. :laugh:

 

@masterus, stiu de bikelift, am urmarit destul de mult segmentul lor de piata si sunt de-a dreptul ce-i mai buni la treaba asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc de doi ani unul asemanator cu cel din link-ul de mai sus numai ca este de 500kg tot din Germania adus si desi are toate abziebild-urile scrise in nemteste tot in China sunt facute.....de altfel si BikeLift are de mai bine de trei ani multe elemente facute in China

Editat de Edgji
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc de doi ani unul asemanator cu cel din link-ul de mai sus numai ca este de 500kg tot din Germania adus si desi are toate abziebild-urile scrise in nemteste tot in China sunt facute.....de altfel si BikeLift are de mai bine de trei ani multe elemente facute in China

apropo de faza asta si motoarele dupa G450 si G650 de la bmw sunt facute in china. cred ca nu mai este asa de relevant ca e facut in china. oricum omul se uita si studiaza produsul inainte sa-l cumpere<problema ca nu au aparut oferte mai ieftine>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca mai sunt si altii care au observat calitatea elev de la bike lift. cam tot cei care si au facut mici ateliere , serviceuri au alte elevatoare .poate la fel de bune sa spunem , rezistenta etc, , dar nu au suprafata celor de la bike lift care o cureti f ff usor de ulei , etc.asta find unul dintre plusuri. ar fi bine sa se gaseasca second la 60% din pretul de nou sau pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca mai sunt si altii care au observat calitatea elev de la bike lift. cam tot cei care si au facut mici ateliere , serviceuri au alte elevatoare .poate la fel de bune sa spunem , rezistenta etc, , dar nu au suprafata celor de la bike lift care o cureti f ff usor de ulei , etc.asta find unul dintre plusuri. ar fi bine sa se gaseasca second la 60% din pretul de nou sau pe acolo.

second nu gasesti am mers eu la fabrica in italia si nu au, numai noi.

interesant este ca are latime de 65 nu de 50 ca ai chinesesti.

bafta in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....si mai interesant e ca elevatorul meu are 68cm x 220 cm iar rampa de urcare are inca 60 cm lungime ...si tot raman la parerea mea, ca desi scrie numai in germana pe el tot in China este realizat.... dealtfel cand l-am luat gasisem un site al unei firme chinezesti si unul din modele era identic cu al meu. Este adevarat ca "da bine" si e de "fita" un BikeLift , dar , la "sumedenia" de motoare care sunt de urcat pe un elevator (in Romania) cred ca merge cu succes si altceva decat BikeLift.

NU contest calitatea acestei firme, imi place cum arata produsele si multitudinea accesoriilor aferente unui elevator, dar investitia se amortizeaza f.f. greu.

PS eu gasisem si SH dar .....900 in loc de 1275 euro sau 1100 in loc de 1560 euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...