Sari la conținut

Vin Si Eu Printre Voi


_|ManiA|_
 Share

Postări Recomandate

buna choperistilor eram inebunit dupa supersport pana aucma 2 sap cand am vazut yamaha dragstar xvs 250 si mam inbolnavit cred ca este super si cred ca cruiserele sant mai misto decat supersport. Ce ziceti de xvs250 e bun? merita banii eu sant incepator deci cred ca va fi perfect voi ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut si bine ai venit! Ma bucur ca-ti plac motoarele si asta e cel mai important lucru. Despre XVS250 nu stiu prea multe dar am un coleg care are asa ceva. Daca esti incepator si pina in 1,80m cred ca e foarte bun. Nu te astepta la minuni caci nu are caluti foarte multi. In schimb e un prieten de nadejde. Bafta si drum uscat!

 

Pe colegul meu il cheama "katran" si il gasesti si aici si pe sbz.ro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna choperistilor eram inebunit dupa supersport pana aucma 2 sap cand am vazut yamaha dragstar xvs 250 si mam inbolnavit cred ca este super si cred ca cruiserele sant mai misto decat supersport. Ce ziceti de xvs250 e bun? merita banii eu sant incepator deci cred ca va fi perfect voi ce ziceti?

Salut si bine ai venit,

Eu am un DragStar de 250 de doi ani si sunt f multumit de el pana acum mai ales ca am fost si ma consider inca un incepator. Este un motor bun ptr un incepator. Intradevar nu te astepta sa prinzi suta in 3 secunde dar in rest este OK cred ca 21CP ptr inceput e destul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit printre noi

nu sunt puturoase,doar ca nu ating viteza unui speedar asa de repede si pozitia pe motor este total diferita ca si pe un speeder

salut :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

 

si eu tot incepator sunt si tot dragstaru ma "inebuneste" dar 650 custom

 

oricum cred ca ar trebui sa te gandesti foarte bine inainte sa alegi intre choper si speed...

 

eu imi puneam intrebarile astea anu trecut,inainte sa ma inscriu la scoala.. dupa prima ora mi-am dat seama ca choperul este pt mine + ca nu stau comod pe speed din cauza burtii :(

 

eu zic (parere neavizata totusi) ca choperul este mai mult despre placerea de a merge pe 2 roti ... libertatea care nu o gasesti in viatza si vantu care iti trece prin chelie (sau plete) iar speedu e adrenalina si ..... speed :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...