Sari la conținut

B4 MOTORS


Satana
 Share

Postări Recomandate

Sa va uitati in poza aia de mai sus ijn care sunt eu.. ma jinesc imediat ca sunt vai de mama mea.. incerc sa pitesc unghiile murdare, niciodata nu tin mainile drepte cand sunt in locuri publice ca-mi este rusine, niciodata nu reusesc sa le fac fata unghiilor, deca dupa o baie de 1h(dar se intampla rar.)

Nu e o rusine sa muncesti pe bani e mai rau sa muncesti si sa ai unghii dealea pe degeaba ca mine :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 516
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu e o rusine sa muncesti pe bani e mai rau sa muncesti si sa ai unghii dealea pe degeaba ca mine :D

Eu stiu ca ai niste manute perfecte!! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca ai niste manute perfecte!! :bigstar:

Pt ca eu imi petrec ora aia de care zici tu de fiecare data cand ies :D Manutele astea ale mele au fost la sapa, taiat, legat si cules via anu trecut asa ca nu sunt chiar "manute" sunt maini si asta nu e singuru lucru greu care l-am facut. Iar incerci sa fi mai ceva ca mine fara sa sti de ce vb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt ca eu imi petrec ora aia de care zici tu de fiecare data cand ies :bigstar: Manutele astea ale mele au fost la sapa, taiat, legat si cules via anu trecut asa ca nu sunt chiar "manute" sunt maini si asta nu e singuru lucru greu care l-am facut. Iar incerci sa fi mai ceva ca mine fara sa sti de ce vb.

Sti ca mana este o capodiopera a naturii?

Cate chestii facem cu mana.

Apropo unde iesi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nevasta-ta nu a spus acelasi lucru! :crack:

Vrei sa-ti pui fundu la bataie sa o testezi?

Jur ca o sa inchid ochii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt tine da ariciu meu :bigstar:

 

Mesaj completat

 

De ce?

face misto cosmin de noi vrea sa vada cine este cu el si cine nu.. :) m-am prins, Asa ca aveti grija ce scrieti :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

face misto cosmin de noi vrea sa vada cine este cu el si cine nu.. :) m-am prins, Asa ca aveti grija ce scrieti :crack: .

Mie mi-ar parea rau cu toate ca nu am mai fost des pe acolo din motive financiare, daca as fi avut cash acolo i-as cheltui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-ar parea rau cu toate ca nu am mai fost des pe acolo din motive financiare, daca as fi avut cash acolo i-as cheltui.

scuze ca te intrerup..e necesar sa si credem afirmatia asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CU CINE ???????? :crack:

Tu ai spus candva ca prietenii adevarati sunt putini, cu aia putini faci partiul cum cu cine? Culmea!! Cu aia putini chiar daca sunt cateva persoane.. cu aia puternici ca in in filmul 300,

Ce film .. suntem tentati sa credem ca este sf-u ca nu a existat asa ceva.. cred ca nu au reusit astia in film sa prezinte adevaratele intamplari niciodata.. (Eu daca traiam in vremurile alea ori eram un criminal ordinar ori muream din prima, cum sa nu-i macelaresti pe aia care veneau sa-ti omoare nevasta si copilasii)

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CU CINE ???????? :crack:

eu vin. iuli vine. :) chem pe alex pe vice... pe rudi pe mot...... mai vedem noi. facem un karaoke end up party.

Tocmai acum ti-ai gasit sa inchizi cand venea primavara si mai ieseam si eu de la hibernat :bigstar:

Editat de Radu46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU MAI SUPORT!!! Radule..

Vrei sa fi membru musaios de ai pus pe toti membri acolo? Cred ca pupatul in fund nu este un criteriu de a intra intr-un club, bine ca stiu ca sa te mai laud cand ma duc pe la bar(adica aproape zilnic). Te ajut eu stai linistit ca doar esti prietenul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU MAI SUPORT!!! Radule..

Vrei sa fi membru musaios de ai pus pe toti membri acolo? Cred ca pupatul in fund nu este un criteriu de a intra intr-un club, bine ca stiu ca sa te mai laud cand ma duc pe la bar(adica aproape zilnic). Te ajut eu stai linistit ca doar esti prietenul meu.

Am raspuns la intrebarea "cu cine?". Nu pup pe nimeni in fund . Vezi ca iti dau warn daca ma enervezi. :crack:

Sunt free rider si asa voi fi mereu. Si anti pdlist. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am raspuns la intrebarea "cu cine?". Nu pup pe nimeni in fund . Vezi ca iti dau warn daca ma enervezi. :crack:

Sunt free rider si asa voi fi mereu. Si anti pdlist. :bigstar:

Bine bine ma fac ca nu am vazut postul :) sa nu se mai repete ca ne suparam si ti dau wrn +suspend.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...