Sari la conținut

091226


Xomin
 Share

Postări Recomandate

foarte misto. Bravo si pentru Blog. Acolo cu vise...etc ce ai realizat din ele? Cred ca in 2010 noi vom merge pe tura europa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva impresii? ati inghetat de frig?

 

Naspa a fost ca dimineata a cam plouat si din cauza asta a trebuit sa decalam plecarea. Am plecat mai tarziu si nu am mai facut tura asa cum o aveam stabilita. A trebuit scurtata mult. In loc de buc-ruse-silistra-buc am mers pe ruta buc-giurgiu-oltenita-buc.

Peisajele de iarna au fost foarte misto, mai ales intre giurgiu si oltenita, dar poze nu prea sunt deoarece ne-am ocupat doar cu mersul.

Echipa a fost asa de potrivita incat ne-am pierdut in vorbe vreo doua ore jumate intr-o crasma din oltenita. Eu zic ca ne-am inteles tare bine.

Frig a fost, ca-i iarna :love: , dar am avut toti echipamentul potrivit si nu am suferit.

 

Una peste alta, tinand cont de conditiile in care am mers, din punctul meu de vedere a fost o plimbare destul de reusita.

Editat de Angi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@magarusulmarius parca aveai si tu aparat?

 

@Fotok alea sunt inca in plan, sa vedem ce iese

 

@Cavaleru putin frig la degetele de la picioare in rest foarte ok drumul cu mici exceptii :) - la un moment dat iesind dintr-o padure pe un deal unde batea crivatul, am oprit mobra sa vad daca am pana :drink: de fapt era drumul foarte inghetat acolo si nu avea nici un fel de aderenta in rest drumul a fost de voie - mai ales drumul dintre giurgiu si oltenita e foarte frumos

 

 

 

acum ma uitam pe vreme si se pare ca joi (31) si vineri (1) o sa fie soare cu 14 grade :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...