Sari la conținut

salutare tuturor


Sorixu'
 Share

Postări Recomandate

caut lant de distributie pentru honda xl185 s an famricatie 1980 precum si patina de antindere lant va rog daca are cineva sau conoasteti pe cineva care ar avea sa ma anuntati cumpar si mai multe piese de motor daca cineva sa hotarat sa o dezmembreze.E vreme de criza si mai reparam ce avem.cu mi de multumiri.... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astea in mod normal ar trebui sa le cumperi noi.

La Honda, dar te costa cat toata motocicleta..

 

uite aici:

 

http://www.bike-parts.fr/pieces-promo-5778...7-E__0500-.html

ms mult de informatie dar nu sti te rog cam cat mar costa cu taxe de curier cu tot?

as vrea sa o pot repara mai trag de ia cat mai merge scz de deranj si mi de multumiri....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult de informatie dar nu sti te rog cam cat mar costa cu taxe de curier cu tot?

as vrea sa o pot repara mai trag de ia cat mai merge scz de deranj si mi de multumiri....

nu se potriveste poate distributia de la alt motor? cauta si vei gasi,cine stie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms mult de informatie dar nu sti te rog cam cat mar costa cu taxe de curier cu tot?

as vrea sa o pot repara mai trag de ia cat mai merge scz de deranj si mi de multumiri....

 

Pai fa comanda acolo pe site si la urma, inainte de a plati iti apare toata lista cu tot cu taxele de transport..

Dar e scump.

 

Eu ti-am aratat doar sa vezi ca exista o posibilitate.. aceleasi piese pe care le vezi acolo le poate aduce orice dealer Honda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut lant de distributie pentru honda xl185 s an famricatie 1980 precum si patina de antindere lant va rog daca are cineva sau conoasteti pe cineva care ar avea sa ma anuntati cumpar si mai multe piese de motor daca cineva sa hotarat sa o dezmembreze.E vreme de criza si mai reparam ce avem.cu mi de multumiri.... :o

 

http://www.hdlparts.com/fiche_section_deta...0&fveh=4155

 

preturile sunt ok

problema e transportul din usa pana in ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...