Sari la conținut

Honda mea,din plictiseala


insider
 Share

Postări Recomandate

Eu cred ca e o mentalitate gresita sa-ti iei ceva doar ca sa nu 'fii ca toata lumea'. Iti iei ceva aparte (daca-ti iei) cand intr-adevar te bucuri de acele aspecte care o diferentiaza.

 

Iti iei motocicleta pe care o iei pt ca-ti place pt calitatile/caracteristicile pe care le are.

 

Nu ca da bine,nu ca n-are lumea,etc.

 

Mereu m-a interesat V2 ul desi nu mersesem niciodata pe unu, si m-am gandit c-ar fi riscant ca primu' motor sa fie V2 (ma gandeam ca ce-o sa fac daca n-o sa-mi placa, daca n-o sa se mulez pe gusturile mele).

 

Insa pot declara ca sunt foarte multumit. E arhisuficient,la cata experienta am acum....

Editat de insider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insa pot declara ca sunt foarte multumit. E arhisuficient,la cata experienta am acum....

 

asta conteaza cel mai mult... in rest, frumoasa foc, sa o stapanesti sanatos si fara incidente (tot de plictiseala)

 

pentru cei ce acuza initiatorul topicului pentru posturile de prin forum... dar voi ce ati facut aici? same thing, ma gandeam ca vreti sa demonstrati ca sunteti altfel decat el, ei bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...