Sari la conținut

Ajutati Tinere Sperante


jawa_dog
 Share

Postări Recomandate

salutari din partea celor noi veniti in randurile voastre. Am si eu un prieten care a primit de la cineva acum ceva timp un cz de 125 de cmc din `62 cred de care ne-am apucat sa-l reconditionam si pt care singuru lucru care ne lipseste si pe care il cautam cu disperare de anu trecut din octombrie e un cot (saxofon) ala care vine din motor si face legatura cu toba (stiti voi mai bine decat mine cum ii zice) si nu l-am gasit, are cineva asa ceva de vanzare? sau stiti cumva de la ce motor l-am mai putea potrivii? multumesc anticipat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari din partea celor noi veniti in randurile voastre. Am si eu un prieten care a primit de la cineva acum ceva timp un cz de 125 de cmc din `62 cred de care ne-am apucat sa-l reconditionam si pt care singuru lucru care ne lipseste si pe care il cautam cu disperare de anu trecut din octombrie e un cot (saxofon) ala care vine din motor si face legatura cu toba (stiti voi mai bine decat mine cum ii zice) si nu l-am gasit, are cineva asa ceva de vanzare? sau stiti cumva de la ce motor l-am mai putea potrivii? multumesc anticipat .

am shi eu unul dar mai problema e cu trimisu ca eu stau in Sighisoara.daca aveti idee cum sa fac dati un PM :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai intai fai un pret il impachetezi intr-un ziar facem schimb de adrese unde trimit banii si unde sa ajunga cotul si de restul se ocupa posta daca se poate platesc eu cand primesc coletul taxele postale da de unde stiu ca nu e teapa si trimit banii si eu tot o sa astept venirea cotului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai intai fai un pret il impachetezi intr-un ziar facem schimb de adrese unde trimit banii si unde sa ajunga cotul si de restul se ocupa posta daca se poate platesc eu cand primesc coletul taxele postale da de unde stiu ca nu e teapa si trimit banii si eu tot o sa astept venirea cotului?

colet cu plata ramburs :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

colet cu plata ramburs :cheers:

Colet care nu ştii ce conţine până nu îl plăteşti

Cei de la poşta română nu te lasă să te atingi de colet inaintea efectuării plăţii

Sunt colegi care au păţit-o

Eu încă nu, dar niciodată nu e târziu :ok: :) :crack:

Editat de Nick61
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Colet care nu Âştii ce conține până nu îl plăteÂşti

Cei de la poÂşta română nu te lasă să te atingi de colet inaintea efectuării plății

Sunt colegi care au pățit-o

Eu încă nu, dar niciodată nu e târziu :ok: :) :crack:

shi atunci ce propui rogumi-te ?sa ma duc sa-i duc la om o piesa in hal cap de tara cand ea nu face[cel putin ptr. mine]nici 10 ron sau sa vina el la mine?mai exista shi oameni de incredere nu doar tapari gen Baluba 16. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...