Sari la conținut

Carburatoare Japoneze Pe Nipra


Chopper
 Share

Postări Recomandate

Vizitator DARK-RIDER-82

salutari ! super dneprul din tm , da' un singur lucru am de spus :dupa ce pui si filtrele de aer , mai ai loc si pt picioare respectiv frana spate ? VB. despre un nipru nemodificat(inca:))) si cam la ce pretz sunt ffiltrele de aer japoneze?si de unde le iau?IN privintza consumului, ar fi suoer sa manance numai 6l la 100 km ,cat despre oras....... nu mai conteaza (rm sarat e mic tare:))) SI inca ceva ;Kerosen poti sa imi spui si mie cam cat pot sa frezez maxim din cilindru? e un set nou si habar n-am , cu toate ca as vrea sa aiba macar 9.5 compresie . Un amic de-al meu zicea pana in 2mm.... acum ce sa spun , te las pe tine sa imi explici mai bine , mai ales ca sunt incepator IAR despre pinioane de-a 4-a modificate sau asa ceva , (fuge mai tare....) cunosc in botosani pe unu GASPAR VASILE care aduce de toate la pretzuri super fatza de Tunaru cristi . EU personal am cam fost tapuit de Tunaru cu un grup de viteza care dupa aproximativ 30km nu arata prea bine (ata ete, noroc ca am avut inspiratia sa mai desfac o data grupul ) Doua pinioane de a 4-a costa la gaspar 800 mii . va las pe voi sa imi spunetzi daca e bun sau nu pretzul . eu sincer sa fiu n-as da pe 2 pinioane suma asta (poate daca ar prinde 150km/h....) :( acuma sa vedem daca imi iau permisul vara asta , iar daca mai e timp prind si eu ultima intrunire la Bucale(va datzi seama ce chestie ,eu pe motor la o intrunire, cu motorul personal cu toate actele in regula .... :( :ph34r: ) sper sa imi raspundetzi careva deoarece se apropie termenul ''limita'' cand va trebui sa DAU O TURA SI EU PRIN ORAS! ciao :(

DAR_TOTUSI__hayabusa_for_life_________________________poate_la_pastele_cailor__________

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...