Sari la conținut

long way round


DeepSky
 Share

Postări Recomandate

spre surprinderea mea am vazut ca a aparut o versiune mai lunga pe youtube

http://www.youtube.com/watch?v=vnudTnKEiY0...feature=related

urmariti episoadele "Long Way Round X - Y"

nu se stie cat vor sta, pt ca nu e tocmai legal, deci cine nu le-a vazut sa se grabeasca :wink:

sunt noi pt tine, poate. filmul e pus de mai bine de un an.

eu m-am uitat de ceva vreme la ele.

 

Long Way Round 1 - 1

8:50

Added: 1 year ago

From: kowaxkowax

Views: 61,078

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, pai cand am mai cautat long way round am dat numai de cele vechi. Nu stiam de versiuena asta. Oricum, e super.

sunt noi pt tine, poate. filmul e pus de mai bine de un an.

eu m-am uitat de ceva vreme la ele.

 

Long Way Round 1 - 1

8:50

Added: 1 year ago

From: kowaxkowax

Views: 61,078

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

gabyshor are dreptate..gasesti pe torent absolut tot si daca vrei iti mai recomand ceva...cauta mondo endurohttp://www.youtube.com/watch?v=beEXfEdpDrk

shasa baitani pe xt-uri in jurul lumii...cauta pe torent si sa mi spui daca ti a placut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gabyshor are dreptate..gasesti pe torent absolut tot si daca vrei iti mai recomand ceva...cauta mondo endurohttp://www.youtube.com/watch?v=beEXfEdpDrk

shasa baitani pe xt-uri in jurul lumii...cauta pe torent si sa mi spui daca ti a placut

 

 

corectie erau suzuki dr350 si apoi a aparut si terra circa cu aceleasi motorete o parte din participatii din mondo enduro dar mult mai bine pregatiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te contrazic dar cred ca am vazut ceva diferit...stiu sigur ca erau xt uri... tocmai m-am uitat..in mondo enduro au plecat sase tipi pe xt uri (n au ajuns atatia si la destinatie) iar in terra circa cred ca erau cu dr uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te contrazic dar cred ca am vazut ceva diferit...stiu sigur ca erau xt uri... tocmai m-am uitat..in mondo enduro au plecat sase tipi pe xt uri (n au ajuns atatia si la destinatie) iar in terra circa cred ca erau cu dr uri

 

 

Mondo enduro e tot cu DR-uri de 350, au fost sfatuiti sa foloseasca xt 600 dar au ignorat sfaturile si am luat DR-ul de 350. te-ai uitat degeaba la film daca nu stii ce mobre au calarit. bafta!

 

post-21191-1267470022_thumb.jpg

 

poza de la minutul 3.41 al filmului, e mobra lui Gerrald un tip cu ochelari si un costum rosu.

 

post-21191-1267470128_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...