Sari la conținut

harley


69R69S
 Share

Postări Recomandate

deci am foarte multe piese ptr pan , knuc, nu prea stiu ce vrei si ce doresti, prefer sa ne vedem decat sa mi consum timpul cu glumeti. pac.

cel mai important ar fi un springer stock, restul maruntisuri; ornamente, poate un claxon. mi-e greu sa le mentionez asa. acum l-am demontat si ma apuc de renovat, altfel el functioneaza perfect. multumesc

astept totusi poate gasim ceva. sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai important ar fi un springer stock, restul maruntisuri; ornamente, poate un claxon. mi-e greu sa le mentionez asa. acum l-am demontat si ma apuc de renovat, altfel el functioneaza perfect. multumesc

astept totusi poate gasim ceva. sanatate

 

 

deci, furcile springer sunt de multe feluri,eu iti recomand una forjata care este o copie perfecta a furcii originale, daca o pun pe cea originala linga ea nu faci diferenta

dar pe langa furca mai ai nevoie de multe alte piese: sistem franare,amortizor central, aripa,reisere,si multe altele iar ce este foarte important daca vrei sa ai ceva de buna calitate si functional lasa pe cineva sa ti faca lucrarea cineva care stie despre ce este vorba

numai noi romanii le stim pe toate si de aceea nu facem nimic de calitate

daca vrei suna ma si vorbim mai departe, servus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...