Sari la conținut

Vreau EXC 200


fade2black
 Share

Postări Recomandate

Salut baieti,

 

Se pare ca anu' asta a venit vremea pentru noul microb, unu' din kamarazii mei si-a cumparat deja o caprita si virusul se extinde incet incet...

Scurt pe doi, din ce am citit pe aici si din ce mi s-a recomandat, face to face, viitoarea "amanta" (asta e deja a 3-a) va fi o KTM cu parul portocaliu si marimea 200 la piept. Neaparat trebe sa fie minora, adica nu mai veche de 2005.

Ca experienta mea pe enduro, sa-i zicem 0, fiindca ce poti face cu Transalpul din punctul asta de vedere e limitat.

Rog pe oricine are informatii ca ar fi spre vanzare un asemenea exemplar sa scrie aici. Rasplata in bere.

 

Mersi,

Fade

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, 200 de la Arad a ajuns la Bradu langa SB... deabia astept sa-l vad pe pusti cum se descurca cu el.

Banuiesc ca pe bikeshop te-ai uitat si tu, deci probabil ca acum cauti unul care merita "promovat".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te intereseaza si motociclete de dincolo, din Germania, da un ochi pe mobile.de, aici

 

Cu transportul rezolvi destul de ieftin, pana in maxim 200 de euro, maxim maxim. In Orastie cunosc o persoana care aduce cam cu 100 de euro, asta pana in Orastie, deci pana in Tm cred ca iesi mai ieftin. Plus de asta, omul merge in Germania dupa ea, deci tu intr'o saptamana ai motocicleta acasa gata de endureala.

 

Succes in a alege!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@endurostore

Mersi, am vazut lista si salivat. Din pacate motor nou iese din discutie. Pretul.

@dragos

Nemtalaii aia au cam luat-o razna, masinile s-au ieftinit considerabil dar motoarele ba. Adica unu nou la ei e vreo 7000 euro. Folosit din 2005 incepe de la 4000.

Mai caut.

 

Fade

 

Daca te intereseaza si motociclete de dincolo, din Germania, da un ochi pe mobile.de, aici

 

Cu transportul rezolvi destul de ieftin, pana in maxim 200 de euro, maxim maxim. In Orastie cunosc o persoana care aduce cam cu 100 de euro, asta pana in Orastie, deci pana in Tm cred ca iesi mai ieftin. Plus de asta, omul merge in Germania dupa ea, deci tu intr'o saptamana ai motocicleta acasa gata de endureala.

 

Succes in a alege!

 

Mesaj completat

Gata, am luat drujba. Mersi tuturor!

Ne vedem pe coclauri!

 

Fade

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...