Sari la conținut

Sighisoara 26-28 Februarie


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Ca tot pare ca vremea e cu noi

 

de pe net:

 

Festivalul international de blues 'SIGHISOARA BLUES FESTIVAL 2010' editia a 6 a, se va desfasura in perioada 25-27 februarie 2010. Ca si in editiile precedente spectacolele vor incepe in fiecare seara la orele 19.30 si vor avea loc in sala “ Mihai Eminescu“ a orasului Sighisoara.

 

 

 

Daca tot a inceput sezonul, bagam ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot pare ca vremea e cu noi

 

de pe net:

 

Festivalul international de blues 'SIGHISOARA BLUES FESTIVAL 2010' editia a 6 a, se va desfasura in perioada 25-27 februarie 2010. Ca si in editiile precedente spectacolele vor incepe in fiecare seara la orele 19.30 si vor avea loc in sala “ Mihai Eminescu“ a orasului Sighisoara.

 

 

 

Daca tot a inceput sezonul, bagam ?

 

Cica ploua. Dar in vreo doua saptamani as merge pana la Sighisoara, chiar daca nu e festival. :o

Tie, drum bun daca mergi acum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O daaaa .

A aparut si topicul meu de 2 zile

 

Multumesc de urare.

 

Asta e , macar nu ninge .

 

Oricum mai avem 2 zile , poate se razgandeste Doamne Doamne si nu mai ploua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O daaaa .

A aparut si topicul meu de 2 zile

 

Multumesc de urare.

 

Asta e , macar nu ninge .

 

Oricum mai avem 2 zile , poate se razgandeste Doamne Doamne si nu mai ploua.

 

alex, sunt 280 km dus si inca atatia la intors;e o mare posibilitate sa ploua,dar daca vii, suna sa ne vedem.

otto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alex, sunt 280 km dus si inca atatia la intors;e o mare posibilitate sa ploua,dar daca vii, suna sa ne vedem.

otto.

o daaa

si o papica din aia cum se propusese mai sus :o

da mi o idee de cazare daca stii te rog, si ...daca nu ninge, vin :D

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o daaa

si o papica din aia cum se propusese mai sus :o

da mi o idee de cazare daca stii te rog, si ...daca nu ninge, vin :D

respect

uite-te de pens joker, stiu ca au mai fost motociclisti acolo ceva vreme, au si curte sa iti bagi motorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc otto

ma uit

 

eu sper sa plec de sambata - sa vad cum ramane si cine mai vine

 

 

 

Mesaj completat

@otto-thx man de grija

@raul - iertare, o sa ti explic

@ dragos - multumesc , faina plimabare:)

 

@all- Iertati ma. Am fost pus pe liber. Se pare din cauza carentelor in educatie( sexuala ).Asa ca ieri am exersat. Adica m-a f... o LENE de m-a indoit. Dublata de vremea de numarat copii si facut bani.

 

Astazi insa pentru ca LENEA nu e genul meu si sunt prea in varsta pentru orgii din astea am plecat.

 

Sinaia si inapori pe la cota 1000 si targoviste. Mirosea a primavara. Clar,. vine. Nu stim cand dar e pe sosite.

Multumesc pentru placinta. Perfecta. Flowless.

Multumesc SLR-ule. Nu te supara si tu, esti minunat. Doar n ai manere incalzite si parbriz. De asta sunt un piculet casant.

 

Unde esti tu Thassos cu soarele ala de facut barbeque din noi.

A , da. Si trebuie sa mi iau cauciucuri. 3 perechi.

 

Va salut cu respect si ma duc sa inchin o Kamenitza.

 

Meritam

Mesaj completat

weekendul viitor ?

ciorba de fasole in paine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* fox, pe unde mai precis mirosea a primavara in Targoviste? ...vezi, ca nepoata mea va face un an in we. asta, nu te duci tu inca o data pe acolo sa-i duci un ghiocel, pliiiz?

 

a ajuns pana la urma cineva la festival la Sighisoara? ...vreau sa stiu daca au venit Blues Doctors (din Timisoara) acolo si cine a mai urcat pe scena. A, si daca mai poarta palarie Racila (Sir Blues) :rolleyes:

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* fox, pe unde mai precis mirosea a primavara in Targoviste? ...vezi, ca nepoata mea va face un an in we. asta, nu te duci tu inca o data pe acolo sa-i duci un ghiocel, pliiiz?

 

a ajuns pana la urma cineva la festival la Sighisoara? ...vreau sa stiu daca au venit Blues Doctors (din Timisoara) acolo si cine a mai urcat pe scena. A, si daca mai poarta palarie Racila (Sir Blues) :rolleyes:

 

 

sa stii ca mirosea a primavara.

ma rog, o parte in mintea mea

dar ca si ea, si afara se pare ca se mai amana primavara

bine, daca ma rogi tu, ma duc

ghiocei zici,da ?

macar astea mici merita :(

si .sa ti traiasca.

nepoata, barbatu',. zburatoru'

ma bate un gand de turcia :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca mirosea a primavara.

ma rog, o parte in mintea mea

dar ca si ea, si afara se pare ca se mai amana primavara

bine, daca ma rogi tu, ma duc

ghiocei zici,da ?

macar astea mici merita :rolleyes:

si .sa ti traiasca.

nepoata, barbatu',. zburatoru'

ma bate un gand de turcia :(

 

* mne, Turcia nu e a noastra, nici a copiilor nostrii..., ia-o incet in ordine cronologica si ai sa vezi ca Turcia e de fapt a tuturor(!) Deci, imi bagi hartile gps, te pun si eu pe harta Turciei.

 

da, nepoata mea chiar merita, ...nu e ca celellalte. desi, cred ca si ea o sa se faca mare :P

merci de urari. nepoata - da, barbatul - nu, Zburatorul - da (am dovada! a facut galagie in garaj in we.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* mne, Turcia nu e a noastra, nici a copiilor nostrii..., ia-o incet in ordine cronologica si ai sa vezi ca Turcia e de fapt a tuturor(!) Deci, imi bagi hartile gps, te pun si eu pe harta Turciei.

 

da, nepoata mea chiar merita, ...nu e ca celellalte. desi, cred ca si ea o sa se faca mare :P

merci de urari. nepoata - da, barbatul - nu, Zburatorul - da (am dovada! a facut galagie in garaj in we.)

vorbeam de barbatul ..ala pe care l cunosc :rolleyes: stii tu, ca doar mi l ai " imprmutat" pt o noapte:)

ok, daca zici ca merita nepoata ta si cum pe astea bune le rezervi de mici, deal

so, detalii pentru weeknd de ghiocei :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbeam de barbatul ..ala pe care l cunosc :rolleyes: stii tu, ca doar mi l ai " imprmutat" pt o noapte:)

ok, daca zici ca merita nepoata ta si cum pe astea bune le rezervi de mici, deal

so, detalii pentru weeknd de ghiocei :(

 

* da, bre, colegul tau de camera e bine si o sa fie un barbat minunat, de asta sunt sigura :P

 

cu nepoata, ma mai ganesc unpic, daca sa te las sa te duci la ea sau mai bine trimit DHL-ul. e frumoasa si ii plac masinile, la motociclete inca nu a ajuns. dar se face ea mare...

 

daca ai ghiocei, du-i intr-un loc frumos si planteaza-i, e pacat sa-i risipesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* da, bre, colegul tau de camera e bine si o sa fie un barbat minunat, de asta sunt sigura :rolleyes:

 

cu nepoata, ma mai ganesc unpic, daca sa te las sa te duci la ea sau mai bine trimit DHL-ul. e frumoasa si ii plac masinile, la motociclete inca nu a ajuns. dar se face ea mare...

 

daca ai ghiocei, du-i intr-un loc frumos si planteaza-i, e pacat sa-i risipesti.

fuck . tu ai spus de ghiocei :( nu eu

 

timpul se risipeste.din pacate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...