Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

am o macheta metalica de golf 1..se deschide capota motor,usile...NU SANT DE VANZARE(eu am dat pe una 20eu..imi da cineva pe o jucarie 1 mil?m-as mira..)de acea,le dau la schimb cu machete moto..caut un kawasaki gpz 500s(am vazut pe undeva,dar nu mai stiu unde...),un suzuki gs..ultimele achizitii-o honda gold wing,un kawasaki zx 8 ninja,o honda rc 211v,o hayabusa,o yamaha fz 1..le am in dublura..pot trimite la pretul de magazin(8eu),dar prefer sa le dau la schimb cu alte machete moto..

 

 

Caut si sper sa gasesc.

Vreau Golfuletul ala. :)

Editat de bachus_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

machetele nu le vand,pentru ca nu mai pot lua banii care i-am dat pe ele..de acea,le dau la schimb cu machete moto(exclus moto de viteza..eu incerc sa scap de cele care le am.)daca te intereseaza,iti pot da doua adrese din madrid cu machete de masini executate la diferite scale..preturile incep de la 15 eu si ajung la 50eu..se gasesc machete de masini rere,dar si masini noi(toata seria audi,renault,fiat,bmw..).daca te intereseaza,iti pot trimite la pretul de magazin.tu platesti doar transportul de la cluj la tine..

post-21797-1209236614_thumb.jpg

post-21797-1209236627_thumb.jpg

post-21797-1209236637_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

machetele nu le vand,pentru ca nu mai pot lua banii care i-am dat pe ele..de acea,le dau la schimb cu machete moto(exclus moto de viteza..eu incerc sa scap de cele care le am.)daca te intereseaza,iti pot da doua adrese din madrid cu machete de masini executate la diferite scale..preturile incep de la 15 eu si ajung la 50eu..se gasesc machete de masini rere,dar si masini noi(toata seria audi,renault,fiat,bmw..).daca te intereseaza,iti pot trimite la pretul de magazin.tu platesti doar transportul de la cluj la tine..

 

Caut GPZ sau GS pentru schimb cu Golful.M-ai nimerit chiar la culoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut GPZ sau GS pentru schimb cu Golful.M-ai nimerit chiar la culoare.

am vazut undeva un gpz..nu mai stiu pe ce forum si mi-l doresc..poate reusim sa facem o combinatie..

 

am vazut undeva un gpz..nu mai stiu pe ce forum si mi-l doresc..poate reusim sa facem o combinatie..

ultimile achizitionate-bmw r 75 s si bmw r 1200 c.le am in dublura,fac schimb cu alte machete exclus machete moto de viteza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o macheta metalica de golf 1..se deschide capota motor,usile...NU SANT DE VANZARE(eu am dat pe una 20eu..imi da cineva pe o jucarie 1 mil?m-as mira..)de acea,le dau la schimb cu machete moto..caut un kawasaki gpz 500s(am vazut pe undeva,dar nu mai stiu unde...),un suzuki gs..ultimele achizitii-o honda gold wing,un kawasaki zx 8 ninja,o honda rc 211v,o hayabusa,o yamaha fz 1..le am in dublura..pot trimite la pretul de magazin(8eu),dar prefer sa le dau la schimb cu alte machete moto..

 

bai nene..stai ca n-am inteles..cum adica kawasaki zx 8?? exista asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

machetele nu le vand,pentru ca nu mai pot lua banii care i-am dat pe ele..de acea,le dau la schimb cu machete moto(exclus moto de viteza..eu incerc sa scap de cele care le am.)daca te intereseaza,iti pot da doua adrese din madrid cu machete de masini executate la diferite scale..preturile incep de la 15 eu si ajung la 50eu..se gasesc machete de masini rere,dar si masini noi(toata seria audi,renault,fiat,bmw..).daca te intereseaza,iti pot trimite la pretul de magazin.tu platesti doar transportul de la cluj la tine..

 

 

ce fain arata gordini ala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chestia cu zx8 ninja sta in felul urmator-am luat-o de la un magazin chinezesc din madrid..exista zx8 ninja la fel cum exista motocicleta dacia..e o prostie si am dat si 6 eu pe ea..eu toate machetele mi le achizitionez de la un magazin de profil .gasesti machete de toate tipurile si la toate scalele..si tot acolo poti intra in legatura cu colectionarii din madrid pentru schimburi de machete..de un lucru sant sigur-machete de la magazinele chinezesti nu mai iau..mai bine beam banii aia.. :)

 

ce fain arata gordini ala...

ala e topolini,nu gordini..da,e frumos.. :moto:

post-21797-1209367490_thumb.jpg

post-21797-1209367505_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chestia cu zx8 ninja sta in felul urmator-am luat-o de la un magazin chinezesc din madrid..exista zx8 ninja la fel cum exista motocicleta dacia..e o prostie si am dat si 6 eu pe ea..eu toate machetele mi le achizitionez de la un magazin de profil .gasesti machete de toate tipurile si la toate scalele..si tot acolo poti intra in legatura cu colectionarii din madrid pentru schimburi de machete..de un lucru sant sigur-machete de la magazinele chinezesti nu mai iau..mai bine beam banii aia.. :)

 

 

ala e topolini,nu gordini..da,e frumos.. :moto:

 

cate ai de toate?

 

cate ai de toate?

 

ce chestie..or fi gresit litera..seama f bine cu zx 9r

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 35 de toate...care nu imi placeau(cele de viteza..)le faceam cadou.am posibilitatea de a achizitiona machete moto care nu se prea gasesc pe la noi..ma intreb la cate am sa ma opresc...si cu astea am probleme cu depozitarea...maine dimineata ma duc la magazin sa imi ridic comanda-honda cbr 125,honda cb 500...

 

am 35 de toate...care nu imi placeau(cele de viteza..)le faceam cadou.am posibilitatea de a achizitiona machete moto care nu se prea gasesc pe la noi..ma intreb la cate am sa ma opresc...si cu astea am probleme cu depozitarea...maine dimineata ma duc la magazin sa imi ridic comanda-honda cbr 125,honda cb 500...

o sa imi fixez un nr. de machete la care sa ma opresc...apoi trec pe camioane..sant super si respecta cele mai mici detalii.. :) in paranteza...vinde un tip in madrid o colectie de moto harley d. formata din 25 bucati la pretul de 350eu...sant cuprinse (zice el... :moto: )toate modelele de harley aparute pana acum..imi plac,dar frate,la 350eu ma imbrac de sus pana jos,sau imi cumpar echipament moto,sau iau adidasi noi la masina,sau...dar nu machete moto.. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 35 de toate...care nu imi placeau(cele de viteza..)le faceam cadou.am posibilitatea de a achizitiona machete moto care nu se prea gasesc pe la noi..ma intreb la cate am sa ma opresc...si cu astea am probleme cu depozitarea...maine dimineata ma duc la magazin sa imi ridic comanda-honda cbr 125,honda cb 500...

 

 

o sa imi fixez un nr. de machete la care sa ma opresc...apoi trec pe camioane..sant super si respecta cele mai mici detalii.. :) in paranteza...vinde un tip in madrid o colectie de moto harley d. formata din 25 bucati la pretul de 350eu...sant cuprinse (zice el... :moto: )toate modelele de harley aparute pana acum..imi plac,dar frate,la 350eu ma imbrac de sus pana jos,sau imi cumpar echipament moto,sau iau adidasi noi la masina,sau...dar nu machete moto.. :moto:

 

asa e..cam mult. dar in legatura cu numarul la care sa te opresti..trebe sa fii tare ori sa ramai falit serios, sa te poti opri..eu am incercat, nu am putut. prima data am zis 50, apoi 60...acum am 63. cred ca totusi ma opresc la 65. nu mai am loc...dar tot am sa cumpar, pt fratemiu, il umplu pe el! (el m-a bagat in treaba asta cu machetele) avand mai putine ca mine...

 

ce-am gasit pe net..colectia unui MARE impatimit de machete!

 

sunt 200 de toate..ma gandesc cat or fi costat, daca pe ale mele 63 am dat in jur de 10 mil..plus ca omuletu' are si machete la scari mai mari, alea fiind mai scumpte...au au

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta da,frate...avand in vedere ca ce-a mai ieftina macheta luata de mine a fost 6eu,iar ce-a mai scumpa 32eu...sant si aici machete la scale mai mari..e un indian,nu stiu la ce scala e..are cam 30cm si e la pretul de 50 eu...sau a fost un nipru cu atas destul de mare la 80eu...asa ca pasiunea costa... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar 60? :moto: foarte frumos..am si eu cateva.Nu 60,sper sa ajung si la 60....:blbl: Am doar 10, majoritatea honda,xx,rr,f,fireblade,repsol,mai am si-o hayabusa,un gsxr.si gata.

O sa pun si poza cu ele,sa ma mandresc si eu,nu doar voi.:moto:

 

cum adica ''doar 60?'' . ajungi si tu la cifra asta si apoi zi asa..no offense :lol:

 

hmm..o fi avand omu' 200, dar are dubluri..are o macheta de cel putin 4 ori..din cate am vazut eu :)

 

foarte tare...1:12, 43 e.

Editat de Smooch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala e topolini,nu gordini..da,e frumos.. :)

 

 

eu ziceam de Renault 12 Gordini

http://images.google.ro/images?q=renault%2...sa=N&tab=wi

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_12_Gordini

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum adica ''doar 60?'' . ajungi si tu la cifra asta si apoi zi asa..no offense :blbl:

 

hmm..o fi avand omu' 200, dar are dubluri..are o macheta de cel putin 4 ori..din cate am vazut eu :)

 

foarte tare...1:12, 43 e.

 

 

 

Am glumit :moto: si sper sa ajung cat mai repede la cifra asta,sa-l ajung din urma ,fara dubluri :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaaaa.... ce bmw zici ca e primu??

astea sant bmw-urile... :) r 75 l-am schimbat ieri(dublura) pentru un triumph tiger..dar se mai pot achizitiona..azi ma duc dupa honda cb 500 si dupa honda cbr 125 :moto:

post-21797-1209458773_thumb.jpg

post-21797-1209458791_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am cu ce sa le fac poza...

Asta e...oricum ai colectie faina.De unde le iei?

Dar uite ca mi s-a inmultit si mie cireada.

post-14453-1209501955_thumb.jpgpost-14453-1209501971_thumb.jpgpost-14453-1209501918_thumb.jpg

Motorman te rog pune o fotografie cu ce model de GPZ ai vrea.Am cautat in vreo sase locuri,nu am gasit dar nu se stie... :)

Editat de bachus_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...