Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Adu-ti aminte Silviu ca am vorbit pe PM ref. la machete... si parca ti-am zis cam ce-am spus si pe aici... Nu stiu despre ce comanda este vorba ca eu nu prea am mai dat pe la acest topic... :P In caz ca-mi scapa ceva, da-mi de stire... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man,comanda cu incredere omu'(Romi3) e de incredere

:wink:

Vreau honda cbr 125r 2007 :P

 

Cine m-ajuta si pe mine intr-o dilema :makeout: ? Vreau sa comand una din astea 2 machete. Care v-ar placea...de exemplu? http://www.louis.de/?media=katpdf&topi...;artnr=10013167 sau http://www.louis.de/?media=katpdf&topi...;artnr=10013168

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine m-ajuta si pe mine intr-o dilema :P ? Vreau sa comand una din astea 2 machete. Care v-ar placea...de exemplu? http://www.louis.de/?media=katpdf&topi...;artnr=10013167 sau http://www.louis.de/?media=katpdf&topi...;artnr=10013168

 

Pai care iti place?hmmm... mie imi place prima bandita :makeout: :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu niste machete :laugh:

 

Honda lui Gibernau

Un CBR 1100 XX

Ducati 748 Galben :blink:

Mv Agusta F4

Honda Shadow

Un RSV 1000 Factory mai mare

Un R1200 RT

Ducatiul lui Stoner

 

PM daca te intereseaza ceva :o

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu niste machete :laugh:

 

Honda lui Gibernau

Un CBR 1100 XX

Ducati 748 Galben :blink:

Mv Agusta F4

Honda Shadow

Un RSV 1000 Factory mai mare

Un R1200 RT

Ducatiul lui Stoner

 

PM daca te intereseaza ceva :o

 

Bafta!

 

da da da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu niste machete :laugh:

 

Honda lui Gibernau

Un CBR 1100 XX

Ducati 748 Galben :blink:

Mv Agusta F4

Honda Shadow

Un RSV 1000 Factory mai mare

Un R1200 RT

Ducatiul lui Stoner

 

PM daca te intereseaza ceva :o

 

Bafta!

 

Nu poti sa le pui cate o poza ? :D

 

--- Mesaj completat în 17 Jan 2008 22:14 -------------
... defapt nu vreau decat la Shadow :(

La ce scara e ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram sigur ca o sa apara cineva sa ma corecteze, dar mi-a fost lene sa revin asupra mesajului si sa pun intre ghilimele unele cuvinte. Daca vrei sa stii, fii-meu are o motciclete teleghidata dar cu roti ajutatoare. Ma gandeam eu ca nu poate fi ca a lui, pentru ca nu a costat o avere jucaria baiatului... astfel ca am pus o intrebare fireasca de genul... "Ai venit fara masina azi ?" de parca nu se vedea ca respectivul (cel intrebat), tocmai cobora din autobuz... Multumit acum ? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram sigur ca o sa apara cineva sa ma corecteze, dar mi-a fost lene sa revin asupra mesajului si sa pun intre ghilimele unele cuvinte. Daca vrei sa stii, fii-meu are o motciclete teleghidata dar cu roti ajutatoare. Ma gandeam eu ca nu poate fi ca a lui, pentru ca nu a costat o avere jucaria baiatului... astfel ca am pus o intrebare fireasca de genul... "Ai venit fara masina azi ?" de parca nu se vedea ca respectivul (cel intrebat), tocmai cobora din autobuz... Multumit acum ? :laugh:

 

Stai ma :blink: . Nu te-am corectat, si nici nu te-am luat la misto.. Am zis si eu asa, ca odata ce se numeste motociclete, fie ea si macheta,merge pe 2 roti ce naiba :o . of of

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Silviu, dar esti de acord ca fata de o masina telecomandata / radioghidata, etc... care se tine mai bine pe 4 roti indiferent de viteza... o motoreta care are 2 roti... tinde sa se culce pe-o parte la viteze mici (la jucarie ma refer) ? :o

 

Eram curios de optiunile pe care le are si daca atunci cand incetinesti viteza, ai vreun buton pe panoul de comanda care sa activeze cumva cricul... :laugh:

 

In fine, revin la framantarile mele...

 

Cat a costat motocicleta ? Esti multumit de ea ? E ok ? Ma bate gandul sa bag si eu bani in asa ceva. Nu stiu acum daca pentru mine sau pentru junior... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa, pai sa revenim

 

1. A costat 380 lei .. o gasesti si mai ieftin, la 330 lei la crazytoys.ro

2. Sta pe 2 roti, de la o anumita viteza, iti trebuie un teren FOAAARTE mare unde sa te joci cu ea, are pe laterale niste "sarme" cand pica sa nu o faci praf, ca niste "slidere" cand o apleci, pilotul scoate fundul afara din sha.. momentan nu am apucat sa ma joc calumea cu ea, doar putin intr-o parcare, si era gheata pe jos

 

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa, pai sa revenim

 

1. A costat 380 lei .. o gasesti si mai ieftin, la 330 lei la crazytoys.ro

2. Sta pe 2 roti, de la o anumita viteza, iti trebuie un teren FOAAARTE mare unde sa te joci cu ea, are pe laterale niste "sarme" cand pica sa nu o faci praf, ca niste "slidere" cand o apleci, pilotul scoate fundul afara din sha.. momentan nu am apucat sa ma joc calumea cu ea, doar putin intr-o parcare, si era gheata pe jos

 

:blink:

 

ce tare e :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci de raspuns Cracky... Din ce am inteles eu, pare sa fie o super jucarie... :o

 

 

 

Edit...

Dupa cautari aprofundate si batalii sangeroase cu kilobytes-ii netului, am gasit motocicletele... :( Care dintre astea 3 e a ta ? De remarcat un aspect foarte important >>> 44 cm lungime ??? :blink: Pai e super jucarie, sa mor io... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, am uitat sa va spun, se duce cam in 10 min bateria, cred ca inca nu sa formatat complet, trebuiesc 3 incarcari dupa 3 epuizari.. sper sa tina mai mult , daca nu, o sa-i iau una de amperaj mai mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, am uitat sa va spun, se duce cam in 10 min bateria, cred ca inca nu sa formatat complet, trebuiesc 3 incarcari dupa 3 epuizari.. sper sa tina mai mult , daca nu, o sa-i iau una de amperaj mai mare

 

Din cate stiu ajunge la o viteza de vreo 40 km\h nu? :blink:

 

--- Mesaj completat în 18 Jan 2008 11:08 -------------

Din cate stiu ajunge la o viteza de vreo 40 km\h nu? :laugh:

 

Vad ca pe site zice doar de 20 km\h..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...