Sari la conținut

Ce Machete De Motociclete Aveti?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eh astazi am plecat in cautarea CBR'ului.Am decis ca nu mai conteaza ce an este si m'am intors cu asta :

 

Yamaha R1

 

 

PS:Schimb R1 cu CBR (nu conteaza anul de fab((a modelului :)))

PSS:Mai schimb diferite modele si feluri de masini cu moto.

post-37446-1212317665_thumb.jpg

post-37446-1212317673_thumb.jpg

post-37446-1212318198_thumb.jpg

Editat de Cypher
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit am adaugat-o colectiei (am primit-o cadou de la sotie.. :unsure: :) )-INDIAN CHIEF 348,model 1948,scara 1-6... :rose: aceasta va fi piesa de rezistenta a colectiei mele.. :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh astazi am plecat in cautarea CBR'ului.Am decis ca nu mai conteaza ce an este si m'am intors cu asta :

 

Yamaha R1

 

 

PS:Schimb R1 cu CBR (nu conteaza anul de fab((a modelului :unsure:))

PSS:Mai schimb diferite modele si feluri de masini cu moto.

 

de care CBR cauti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit am adaugat-o colectiei (am primit-o cadou de la sotie.. :unsure: :) )-INDIAN CHIEF 348,model 1948,scara 1-6... :rose: aceasta va fi piesa de rezistenta a colectiei mele.. :D :)

post-21797-1212340133_thumb.jpg

post-21797-1212340184_thumb.jpg

post-21797-1212340202_thumb.jpg

post-21797-1212340226_thumb.jpg

post-21797-1212340247_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de care CBR cauti?

orice CBR dupa '99 scara 1:12 (preferabil F4 1999) si dau in schimbul ei dupa cum am spus mai sus Yamaha R1

 

in sfarsit am adaugat-o colectiei (am primit-o cadou de la sotie.. :unsure: :) )-INDIAN CHIEF 348,model 1948,scara 1-6... :rose: aceasta va fi piesa de rezistenta a colectiei mele.. :D :)

 

 

foarte marfa si mare :D

Editat de Cypher
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orice CBR dupa '99 scara 1:12 (preferabil F4 1999) si dau in schimbul ei dupa cum am spus mai sus Yamaha R1

 

 

 

as gasi CBR F4..poate si dupa 99, dar la scara 1:18

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,e mare...dar si frumoasa.e confectionata din metal si foarte putin plastic.are 350grame... :) cand am desfacut pachetul,am gasit un pliant de la un mare magazin de machete moto..mai sant inca 9 moto indian,diferite modele la scara 1-6.mi-a placea sa am toata colectia... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea eu...dar ce sa-ti dau? nu colectionezi cruisere, choppere?

 

 

hm nu prea sunt eu cu chooperele.Poate un power cruiser gen Suzuki Intruder M1800(e power cruiser nu?)

Dar pana la urma tot astept un CBR,mai nou astept si Ducati 999 sau 749,Monster,Honda Hornet,Suzuki Bandit sau un supermoto.

Tin sa mentionez ca Runu are cauciucuri ca noi,moto folosita nici 1 km...so..

Editat de Cypher
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm nu prea sunt eu cu chooperele.Poate un power cruiser gen Suzuki Intruder M1800(e power cruiser nu?)

Dar pana la urma tot astept un CBR,mai nou astept si Ducati 999 sau 749,Monster,Honda Hornet,Suzuki Bandit sau un supermoto.

Tin sa mentionez ca Runu are cauciucuri ca noi,moto folosita nici 1 km...so..

 

bandit ,hornet , ducati 999..de astea am. parca as vrea R1, da nu prea am ce-ti da pe el..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit am adaugat-o colectiei (am primit-o cadou de la sotie.. :unsure: :) )-INDIAN CHIEF 348,model 1948,scara 1-6... :rose: aceasta va fi piesa de rezistenta a colectiei mele.. :D :)

Esti sigur ca nu functioneaza?Ca la cum arata...

Super!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1:18...doar de astea colectionez

 

 

:unsure:(..cred ca o sa ma reprofilez si eu tot la 1:18 ca vad ca nu prea gasesc la 1:12

 

ce zici pe viespe si 999 ti'l dau pe runu?

Editat de Cypher
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,si la cat a costat ar fi putut cel putin sa-i functioneze luminile... :unsure:

 

nu..hornet nu il dau, m-a costat mult si tin la ea, scuze...ducati 999 mai gasesc, la fel si hornet (varianta hornet S, care costa 40 lei)...asa ca daca vrei hornet si ducati 999s, te-ar ajunge undeva la 57 ron,fara taxa de transport (tip ramburs).

Editat de Smooch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu..hornet nu il dau, m-a costat mult si tin la ea, scuze...ducati 999 mai gasesc, la fel si hornet (varianta hornet S, care costa 40 lei)...asa ca daca vrei hornet si ducati 999s, te-ar ajunge undeva la 57 ron,fara taxa de transport (tip ramburs).

 

aha, dar la scara 1:12 nu gasesti nimic?

Editat de Cypher
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

machete la scara 1-12 care se gasesc la magazinul de profil din madrid(kit sau gata montate..)-kawasaki zx-9r....honda cbr 600 f4....honda vtr 1000...suzuki gsx-6 600....moto guzzi(nu stiu modelul)....bmw 75-5(model clasic)....bmw r1200c...honda goldwing...si inca cateva modele cu motoare de teren ,nu mai imi amintesc modelul..pretul unei machete(pretul de magazin)-10eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

machete la scara 1-12 care se gasesc la magazinul de profil din madrid(kit sau gata montate..)-kawasaki zx-9r....honda cbr 600 f4....honda vtr 1000...suzuki gsx-6 600....moto guzzi(nu stiu modelul)....bmw 75-5(model clasic)....bmw r1200c...honda goldwing...si inca cateva modele cu motoare de teren ,nu mai imi amintesc modelul..pretul unei machete(pretul de magazin)-10eu

 

 

CBR'ul F4 gata montat pretul final?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretul de magazin(10eu)plus transportul de la cluj pana la tine(aprox.70 mii lei).astea sant maruntisuri sa mai imi pun si eu partea.eu castig din altele..la machete,daca pot ajuta pe cineva,ajut..poate odata... :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretul de magazin(10eu)plus transportul de la cluj pana la tine(aprox.70 mii lei).astea sant maruntisuri sa mai imi pun si eu partea.eu castig din altele..la machete,daca pot ajuta pe cineva,ajut..poate odata... :unsure:

 

 

vorbim pentru ea in viitorul apropriat.Si asa de curiozitate pe ce culori au baietii acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...