Sari la conținut

Intrebare


alecs
 Share

Postări Recomandate

S-ar putea sa devin enervant...dar trebuie sa va intreb pt ca nu stiu :banana:

Arcul de la schimbatorul de Minsk se potriveste si la schimbatorul de Voshod???

Vreau sa cumpar un Voshod si omul nu mi-l da decat complet... si are rupt arcu' asta :D

Multumesc anticipat,

salutari cu faru :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa devin enervant...dar trebuie Vreau sa cumpar un Voshod si omul nu mi-l da decat complet... si are rupt arcu' asta :cheers:

 

 

 

Pai pune-l pe el sa caute piese!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se potriveste... cutia nu seamana de nici o culoare.... totul difera: cricheti, pinioane, furci, arcuri

 

eu ma asteptat sa fie la fel cutia dar cand mi-am desfacut sova (asta dupa ce desfacusem un minsk) a ramas uimit de diferenta... mult mai buna cutia la voschod...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam fain pt informatie, daca ma luam dupa Gaspar, imi luam tzeapa. El imi zicea ca merge ...ca sunt la fel...ca nu o sa am probleme....of , of, uamenii astia...

Salutari cu faru'

 

P.S. si totusi unde gasesc eu arcul ala?

 

 

Belbody, daca ar fi sa-l pun pe el sa caute piese mai bine ar lasa-o sa rugineasca in curte decat sa se oboseasca cu piesele...

Cum mere Minsk-ul? Banuiesc ca Mobrasaki a ramas doar pt plimbarile de duminica nu?

 

Salutari cu faru'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge ma sunt foarte asemanatoare voshodu cu minsku

 

 

voschodu e la fel ca minsku doar la sistemul de aprindere

ce tot vi se pare voua ca sunt la fel ?? sunt facute de firme diferite... voschodu e mai apropiat de ij decat de minsk...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Belbody, daca ar fi sa-l pun pe el sa caute piese mai bine ar lasa-o sa rugineasca in curte decat sa se oboseasca cu piesele...

Cum mere Minsk-ul? Banuiesc ca Mobrasaki a ramas doar pt plimbarile de duminica nu?

 

Salutari cu faru'

 

Am fost sambata (ieri) la Galati de mi-am luat un pinion si releu de semnalizare si l-am intrebat pe rus si de arcul pentru tine. Din pacate nu are si nici nu aduce. Imi pare rau.

 

 

 

Minskul merge bine pana acum, abia am facut vreo suta de km cu el. I-am pus set nou, e inca in rodaj, nu prea trag tare de el. Am facut ieri o tura la Gl cu el si m-a surprins placut. Merg lejer cu 70 la ora cu 2 persoane. E mai puternic ca Mobra si mai stabil. Inca nu m-am edificat cu consumul, habar n-am cat consuma. Si fata de mobrasaki se incinge rau motorul ala, ma sperie mereu, mi-e sa nu ia foc ceva. In rest imi place..

 

Mobrasaki zace aruncata rezemata de un perete in curtea mea de langa bloc. Am deposedat-o de oglinda si bujie. E suparata pe mine. Am vorbit cu cineva sa o ia, un mos care venea si mi-o repara si care o repara si cand o avea fostul ei proprietar. A spus ca se gandeste. Mi-ar placea s-o ia el, stiu ca ar avea grija de ea, ca n-am chef s-o dezmembrez sau s-o dau chiar asa oricui.

 

Bafta multa, sper sa-ti fai Voshodu', si poate ne intalnim pe sosele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...