Sari la conținut

Intalnirea posesorilor de Honda Shadow


Radu_OldSchool
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

de-o fi ploaie si zapada, tot ajung la ed. nr. 2 ! asa ca ma pun pe postit sa fie in forma ficatu'.

salutare si sa ne vedem cu bine! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor si dragelor,

 

Cu parere de rau as dori sa va informez ca exista posibilitatea sa nu ajung la editia de anul acesta a intalnirii posesorilor si posesoarelor de Umbre :blink: . O sa incerc pe cat posibil sa ajung sambata dupa-amiaza, insa nu promit nimic... Chestia e ca de-abia zilele astea am aflat ca sambata aia trebuie sa particip la o nunta, precum si la sesiunea de comunicari stiintifice a Universitatii Pitesti.

O sa fac tot posibilul ca sa scap de amandoua si sa ajung de vineri dupa-amiaza, intrucat mi-e tare dor de voi, gasca de umbraci (si nu numai) betivani... "Care este" :huh: .

 

Radu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GELUTZU?.... GELUTZU?.......

CE FACI FRATE NOI NU MEREM :huh: :blink:

Mesaj completat

YYYYYHHHAAAAA

 

 

 

 

NORMAL

 

 

SEX ,DRUGS & ROCK'N ROLL

 

Sa traiasca Constanta. Mihai, sper sa va vad pe-acolo. Asteptam sa se mobilizeze si Gelu.

 

Sa ne vedem cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu regret va anunt ca nu voi putea veni :love: .

Imi pare rau, dar asta e. In plus, exista 50% sanse sa nici nu mai fiu posesor de umbra :love: , asa ca...

 

Va doresc distractie placuta, vreme excelenta si va rog sa faceti cat mai multe poze :love: .

Toate cele bune,

Radu.

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dude inteleg ca tre sa mergi la nunta, dar sa vinzi shadow-u????nu fa tampenii.

lume lume care ati luat casute??se sta la casute anul asta sau mergem numai cu corturi??:love: am inceput sa ne mobilizam mai multi din alba sper ca pana in mai sa dam de toti umbracii din zona.

 

respecte si asfalt uscat.

Mesaj completat

sa dau si un update pt oamenii care vor sa stea la casuta:

1. Pret casuta: 40 RON/casuta/noapte;

2. Pret cort: 10 RON/persoana/noapte.

 

Cine doreste sa sune sa inchirieze, este rugat sa apeleze urmatorul numar de telefon:

0748 145 189 - Dudu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu regret va anunt ca nu voi putea veni :love: .

Imi pare rau, dar asta e. In plus, exista 50% sanse sa nici nu mai fiu posesor de umbra :) , asa ca...

 

Va doresc distractie placuta, vreme excelenta si va rog sa faceti cat mai multe poze :love: .

Toate cele bune,

Radu.

spunea cineva ca shadow ul nu e o motocicleta de vanzare! cine nu are un shadow sa si cumpere, iar cine are sa l respecte! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu regret va anunt ca nu voi putea veni :laugh: .

Imi pare rau, dar asta e. In plus, exista 50% sanse sa nici nu mai fiu posesor de umbra :lol: , asa ca...

 

Va doresc distractie placuta, vreme excelenta si va rog sa faceti cat mai multe poze :wacko: .

Toate cele bune,

Radu.

 

 

eu cred ca glumeste, sper ca glumeste!!!!

 

am vorbit azi cu dudu, se pare ca nimeni nu a sunat pentru casute, deci din 30 sunt libere in momentul de fata.....30!!! :(

 

mai e putin .... mai exact de azi o luna!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu anul asta o sa stau la cort ca cica ii mai fain..ultima data cand am fost la rasnov am plecat inundat rau de tot si acu tre sa imi iau revansa..toti umbracii tac, nu zice nimeni nimic...oare ce mama focului se intampla???toata lumea se mobilizeaza numai la noi ii cam liniste si pace.............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu anul asta o sa stau la cort ca cica ii mai fain..ultima data cand am fost la rasnov am plecat inundat rau de tot si acu tre sa imi iau revansa..toti umbracii tac, nu zice nimeni nimic...oare ce mama focului se intampla???toata lumea se mobilizeaza numai la noi ii cam liniste si pace.............

Lasa ma Dimmule ca asa o fost si anul trecut. Doar stii ca umbracii sunt oameni care privesc din umbra, vorbesc putin, dar care actioneaza :peace: .

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ma Dimmule ca asa o fost si anul trecut. Doar stii ca umbracii sunt oameni care privesc din umbra, vorbesc putin, dar care actioneaza :peace: .

 

 

vom avea timp de vorba cand ajungem la punctul de intalnire. Pana atunci facem economie la cuvinte :D

 

inca ma mai gandesc ce sa fac: sa stau la casuta sau la cort?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dimmule, macar tu sa ajungi ca de restul ma ingrijesc eu.Veniti ba care vreti ca o sa fie sa va pishati pe voi.A fost un an bun la palinca...s-a facut!!! Asa ca nu beti si nu mancati cu 2 zile inainte sa aveti spor la rasnov.Si veniti si cu ceva povesti si motoare personalizate sa ne clatim si ochiul.Hai ca mai e putin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! vad ca aici sunt posesori de honda, si m-am gandit sa intreb si eu:

am gasit un honda cbx de vanzare cu 500 euro, recent segmentat inca in rodaj.Mi se mai ofera piston, carburatoare si alte piese.

AS vrea sa stiu daca merita sa achizitionez motocicleta..Pana acum nu am mai avut motor, tre' sa fac si scoala, nu am decat atestatul de scuterist si circul cu un aerox...insa m am plictisit...vreau altceva, iar asta e singura ocazie de a trece la ceva mai mare...

Va rog cateva pareri...ar fi binevenite

Thanks

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

Ca nou venit, in proportie de 90% voi ajunge si eu la aceasta intalnire....Asta daca ma primiti :peace:

Te asteptam!

 

Dimmule, macar tu sa ajungi ca de restul ma ingrijesc eu.Veniti ba care vreti ca o sa fie sa va pishati pe voi.A fost un an bun la palinca...s-a facut!!! Asa ca nu beti si nu mancati cu 2 zile inainte sa aveti spor la rasnov.Si veniti si cu ceva povesti si motoare personalizate sa ne clatim si ochiul.Hai ca mai e putin!

Adica, de mine te lipsesti :P ? Deja mi-am umplut tastatura de bale cand ai mentionat de palinca, asa ca te iert... :)

 

ai de viata mea din cauza la palinca aia...abia astept...ii pusa deoparte si palinca de ici de la noi.Manole te primim numai sa vi:P

Ia uite! Altu' cu palinca! Ma baieti ma, voi vreti sa ma faceti sa fac pe dracu-n-patru sa vin...

 

eu vin cu shadow-l ptr ca nu-l vand " ca alti" :D

Cine isi vinde Shadow-ul? :P

 

Salut! vad ca aici sunt posesori de honda, si m-am gandit sa intreb si eu:

am gasit un honda cbx de vanzare cu 500 euro, recent segmentat inca in rodaj.Mi se mai ofera piston, carburatoare si alte piese.

AS vrea sa stiu daca merita sa achizitionez motocicleta..Pana acum nu am mai avut motor, tre' sa fac si scoala, nu am decat atestatul de scuterist si circul cu un aerox...insa m am plictisit...vreau altceva, iar asta e singura ocazie de a trece la ceva mai mare...

Va rog cateva pareri...ar fi binevenite

Thanks

Salut! Din pacate, posesorii de Honda de pe acest topic au majoritatea cruiser-e cu motoare in V. Din cate stiu eu, CBX-ul e un fel de naked si are 4 cilindri in linie. Mai bine incerci sa iei legatura cu posesori de CBX sau, de ce nu, chiar de CB (pentru ca nu cred ca sunt foarte mari diferentele dintre ele). Incearca la sub-forum-ul "motociclete de strada". Spor la achizitie!

 

Radu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...