Sari la conținut

Intalnirea posesorilor de Honda Shadow


Radu_OldSchool
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai bine pui flexul pe el si faci 2 de shadow de 375 cm3 :P

 

apropos .........IO NU MAI BEAU !!!!!!

Mesaj completat

:huh: :D

Mesaj completat

vad ca nu prea am cu cine :moto:

Ziceti ca sa facut palinca si anul asta??????????????? Nici eu nu ma beau! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut nimeni nu a baut...eram toti cu sticlele de pepsi 2.5 L :))))

 

2 saptamani fratilor...azi maine ne punem pe drumuri care duc la Rasnov :blink: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca pt tura de weekendul asta cu AC DC vremea nu e favorabila, dar speram ca sapt viitoare sa fie misto ca sa ne incingem putin :P

 

Asfalt uscat!!!1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit cele 6 pagini si sunt in ceata,

radu zicea ca nu mai vine, merge la o nunta, la casute nu erau rezervari pana la o anumita data, mai tineti ceva acolo, se merita sa venim pana la Rasnov ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jardel e alegerea voastra daca veniti sau nu...de tinut se tine...daca ai fost anul trecut sti la ce sa te astepti, daca nu o sa vezi...de rezevari ce pot sa zic...anul trecut multa lume a stat la casute.anul asta vad ca multi nu fac rezervari la casute.pana la urma e alegerea ta.

 

 

asfalt uscat tuturor!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la party-ul vostru nu am fost, dar la party-urile kronstadt din 2008 si 2009 da, deci cunosc locatia foarte bine, nu detin umbra, dar sunteti o destinatie interesanta, unde sunt bikeri la un spritz e veselie si asta e important pt. un sfarsit de saptamana.

numai vremea sa nu ne sperie si sa ne tina in casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum pr0babil ai citit nu va fi nimic 0rganizat.Ne v0m aduna si ne v0m distra 2 n0pti intr-un cadru placut.0rice biker care are bun simt e binevenit.

PS

am palinca de va crapa c-0aiele la pr0priu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum pr0babil ai citit nu va fi nimic 0rganizat.Ne v0m aduna si ne v0m distra 2 n0pti intr-un cadru placut.0rice biker care are bun simt e binevenit.

PS

am palinca de va crapa c-0aiele la pr0priu

mai avem putin si ne .......vedem,,,,,,,,,,bem,,,,,

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva zile si suntem in drum spre ransov..din ce zic astia la meteo se anunta vreme buna de joi incolo!!!!acu sper sa se adevereasca.

 

asfalt uscat tuturor!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva zile si suntem in drum spre ransov..din ce zic astia la meteo se anunta vreme buna de joi incolo!!!!acu sper sa se adevereasca.

 

asfalt uscat tuturor!!!

 

eu am rezervat deja casuta asa ca...ploua/ ninge tot vin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma vine careva sau ajung acolo si ma trezesc singura in padure?

Mesaj completat

a fost frumos la Rasnov. O intalnire fantastica. Dupa un drum pe ploaie torentiala, am ajuns acolo 4 mobristi dintre care 2 cu Shadow si ne-am distrat nevoie mare 30 de minute. Nu am gasit pe nimeni acolo :D poate am gresit locatia dar intelesesem ca e in campingul de pe drumul de poiana de la poalele cetatii Rasnov.

Am fost, ne-am plimbat, ne-am murat si ne-am intors in Bucuresti.

Poate data viitoare vom si gasi pe cineva acolo. Revin mai tarziu cu poze

 

 

ps: in Rasnov la pranz nu ploua

Mesaj completat

pana la urma vine careva sau ajung acolo si ma trezesc singura in padure?

Mesaj completat

a fost frumos la Rasnov. O intalnire fantastica. Dupa un drum pe ploaie torentiala, am ajuns acolo 4 mobristi dintre care 2 cu Shadow si ne-am distrat nevoie mare 30 de minute. Nu am gasit pe nimeni acolo :laugh: poate am gresit locatia dar intelesesem ca e in campingul de pe drumul de poiana de la poalele cetatii Rasnov.

Am fost, ne-am plimbat, ne-am murat si ne-am intors in Bucuresti.

Poate data viitoare vom si gasi pe cineva acolo. Revin mai tarziu cu poze

 

 

ps: in Rasnov la pranz nu ploua

poze: http://picasaweb.google.ro/adda.pustoaica/...feat=directlink

http://picasaweb.google.com/dangabriel666/...RasnovCheiaBuc#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Important e ca ne-a placut ;) maine cred ca o sa urc si eu cele 3-4 poze si chiar mi-a placut drumu si compania, poate data viitoare ramanem si in camping :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect poate la anu' facem o organizare mai serioasa macar sa stim un lucru.

 

in cazul in care o fi ajuns careva dupa ora 14:00 sa ne transmita impresiile de la acea ora :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai bine ma 0amenilor, nu aveti telefoane?Am fost ditai gashca vineri noapte acolo dupa care sambata s-a plecat undeva in apropiere pt un alt gratar intr-o ambianta mai uscata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca nu stiam pe nimeni pe cine sa sun? mai ales ca am intrebat care vine sigur sa nu ne trezim singuri acolo si nimeni nu a mai raspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am patzito si noi ca si Adda... am plecat din galati cu 2 shadow pe o ploaie mama ei, am ajuns in rasnov pe la 6 pm sambata, si si.... surpriza mare... un mare lacat pe poarta de la camping, dar intredeschis.

am auzit un zvon de cheile rasnoavei, am facut un putin choper enduro cu mult noroi, prietenul meu cu shadow cu o aripa mai scurta a avut mal si sub casca, asta eee se putea lasa un belet cu schita zonei unde ati plecat.... rusinica rusinica

si ca final ne am cazat la pensiunea de langa campingul unde trebuia sa gasim posesorii de umbre si moto similare sau nu...si ca boiiii ce suntem nu am avut nici un nr de tel. la ed a 3-a ma sui cu umbra in cada si dau singur cu apa si noroi si zic ca o fost fain la intrunirea neoficiala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai bine ma 0amenilor, nu aveti telefoane?Am fost ditai gashca vineri noapte acolo dupa care sambata s-a plecat undeva in apropiere pt un alt gratar intr-o ambianta mai uscata.

 

 

Eu am vrut sa te sun :lol: da daca nu stiam ca ramanem ,mi-era ca vi cu tuica aia degeaba :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...