Sari la conținut

Varna - Obzor - Nessebar


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Daca sambata e vreamea ok- one day trip pe traseul de mai sus ( sau cat o fi din el )

 

Antrenament pentru Thasos si ce o mai fi

 

km - peste 700

 

mai " vrea " cineva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* mah, tu iar vrei sa ma 'nervezi?!

 

daca te intorci cu Kamenitza, te iert :bounce: (pastreaza si tu 2-3 ptr. Pasti, pliiiiz)

 

ok, facem asa: nu te enerva :P

ca iti dau poze daca vrei sa o faci

din pacate/fericire sper de Pasti sa fiu pe alta taramuri ( e mai jos topic ) dar la intoarcere cu drag, te " ciocanesc":)

asa ca trebuie sa livrez inainte :lol:

unde, cand ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, facem asa: nu te enerva :)

ca iti dau poze daca vrei sa o faci

din pacate/fericire sper de Pasti sa fiu pe alta taramuri ( e mai jos topic ) dar la intoarcere cu drag, te " ciocanesc":lol:

asa ca trebuie sa livrez inainte :)

unde, cand ?

 

* da, stiu ca pleci in Thassos, sa te increstinezi, nu-i bai. pot sa ciocnesc oo si fara tine :P

berea trebuie sa o aduci in West side of town, adica unde vezi ca apune soarele, pe stanga, la intersectie.

 

a, si inca o bere in plus, ca-ti tin topicu' sus :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stii ce, da mi coordonalte pt gps :bounce:

si nu e de tinut " sus" , l -am pus ca sa nu fiu tras de urechi ca n am " informat "

si cu berea aia nu te uit ca mi esti draga, ai uitat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* bine, deci nu vrei sus. am inteles!

cordonatele le primesti privat, nu vreau sa ma trezesc cu lazi de bere din Bulgaria la usa mea. desi... :P

 

eu am baut acuma una, mica, un hell. ma duc sa trag si un fum, apoi revin. sa vad daca s-a informat lumea corespunzator :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* bine, deci nu vrei sus. am inteles!

cordonatele le primesti privat, nu vreau sa ma trezesc cu lazi de bere din Bulgaria la usa mea. desi... :lol:

 

eu am baut acuma una, mica, un hell. ma duc sa trag si un fum, apoi revin. sa vad daca s-a informat lumea corespunzator :bounce:

 

mai, sus, jos, doar sa fie :P

ok, kamenitza .vezi sa fie de garmin nu de IGO :)

 

maineRCA si sambata daca nu da cu ploaie ( huoo la cobe!!) bagam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* bre, te trimit la fix, stai linistit. o gasesti pe maica-mea acasa (mamaia lu' fiu-meu), ii spui ca esti tovarsu' lui Luca (ca va cunoasteti de la Sinemorets si betiile cu motociclistii :P ), lasi berile, bei o cafea, te spovedesti la a batrana (da' sa nu-i spui ce-ai facut asta vara, ca-i habotnica), te faci ca ai treaba si trebuie sa pleci repede (ca altfel te tine si la masa, ...dar nu gateste asa de bine ca mine :bounce: ), saluti respectuos si te duci pe drumul tau. cand vin eu acasa, decontez. capisci?

 

tks!

 

btw., ce RCA faci, cat, unde?. trebuie si mie unul cum ajung, sa acopere si Turcia neaparat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* bre, te trimit la fix, stai linistit. o gasesti pe maica-mea acasa (mamaia lu' fiu-meu), ii spui ca esti tovarsu' lui Luca (ca va cunoasteti de la Sinemorets si betiile cu motociclistii :) ), lasi berile, bei o cafea, te spovedesti la a batrana (da' sa nu-i spui ce-ai facut asta vara, ca-i habotnica), te faci ca ai treaba si trebuie sa pleci repede (ca altfel te tine si la masa, ...dar nu gateste asa de bine ca mine :bounce: ), saluti respectuos si te duci pe drumul tau. cand vin eu acasa, decontez. capisci?

 

tks!

 

btw., ce RCA faci, cat, unde?. trebuie si mie unul cum ajung, sa acopere si Turcia neaparat.

ei, mamaica , tot rea in clont ai ramas.

eu ca eu,da' ..altii. was ist das ca was ist das da sa'l vezi pe vasisdoi ..

cu rca ul eu de pe net,( cauta rca ieftin pe varu' gogu) .si ti l da si acasa. Cred ca zilele astea il fac ca e bine sa fie. din experienta de anul trecut, pe partea de Turcia intrevbi cand ti l faci ( e mai scump, si parca e pe o alta perioada)

cu gatitul te lauzi, pana nu vaz nu crez. si lasa ma cu decontul ,dau eu berea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E traseu de 2 zile, la timpul acesta.

Dormit unde?

 

nu am decis acum daca e de o zi sau 2 .

pana ieri ma gandeam la o zi ..acum parca m ar tenta 2.

dar fiind aproape rau nu mai fac planuri, rezervari..etc

poate ca in loc de obzor facem o baie la Sf Constantin si Elena si ne intoarcem .sau ramanem peste noapte.

oricum 700 km intr o zi nu e mare lucru in masura in care drumul e super ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foxule, e cam mult pentru prima iesire serioasa de sezon. Adica eu am mers anul asta cand am putut (prin ianuarie doua zile, o saptamana in februarie samd) si tot m-am potcovit in ultimele doua zile cu o usoara febra musculara la spate. Si asta doar invartit prin oras, nici nu ma gandesc cum e sa fie dupa 700km :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foxule, e cam mult pentru prima iesire serioasa de sezon. Adica eu am mers anul asta cand am putut (prin ianuarie doua zile, o saptamana in februarie samd) si tot m-am potcovit in ultimele doua zile cu o usoara febra musculara la spate. Si asta doar invartit prin oras, nici nu ma gandesc cum e sa fie dupa 700km :P

 

 

stai ca nu te inteleg

poate pentru tine prima iesire serioasa.

 

eu am bagat si pe moto si pe scuter. deh, daca n am ce face acasa.

 

si mai e ceva, nu merg cu XX ul ci cu varadero-ul , deci cand ajung o sa fiu odihnit :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai pus thread aici, inteleg ca nu ai chef sa mergi singur :bounce: Anyway, majoritatea sunt in situatia mea sau chiar mai rau. Dupa cum spuneam, eu anul asta am facut deja niste sute de km :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai ca nu te inteleg

poate pentru tine prima iesire serioasa.

 

eu am bagat si pe moto si pe scuter. deh, daca n am ce face acasa.

 

si mai e ceva, nu merg cu XX ul ci cu varadero-ul , deci cand ajung o sa fiu odihnit :P

 

* pai da, bey, iesi cu varadero la drum lung, stai ca pe chopper pe ala. nu trebuia sa pui topicul aici, cred :) ...sau sa specifici.

 

haide ca te descurci tu si singur..., la o zi vad ca n-ai companie. de ce nu-ti iei si tu un coleg de camera? sa-ti amintesc ce frumos e rasaritul e litoralul bulgaresc? nu, ca stii :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai pus thread aici, inteleg ca nu ai chef sa mergi singur :) Anyway, majoritatea sunt in situatia mea sau chiar mai rau. Dupa cum spuneam, eu anul asta am facut deja niste sute de km :lol:

stai bre, te tachinam doar

:P

sa fim sanatosi sis a veedm ce o iesi

azi am schimabt ulei + filtru

 

rcaul e pe drum ( cam 130 ron / 6 luni )

 

e soare.

Mesaj completat

* pai da, bey, iesi cu varadero la drum lung, stai ca pe chopper pe ala. nu trebuia sa pui topicul aici, cred :) ...sau sa specifici.

 

haide ca te descurci tu si singur..., la o zi vad ca n-ai companie. de ce nu-ti iei si tu un coleg de camera? sa-ti amintesc ce frumos e rasaritul e litoralul bulgaresc? nu, ca stii :bounce:

mai ispita, nu ma tenta

inca nu e de XX.

nu imi aminti cum e rasaritul. cel putin nu acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa vedem cum e rasaritul anul asta la Sf Contantin si Elena,poate s-a schimbat ceva fata de anul trecut :wink: .Eventual punem si case-urile laterale pt bere :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa vedem cum e rasaritul anul asta la Sf Contantin si Elena,poate s-a schimbat ceva fata de anul trecut :D .Eventual punem si case-urile laterale pt bere :drink:

bre, raspunsul este DA la " plecare" . pe drum ma decid de o fi ce spui tu sau altceva

dar de mers , clar, mergem impreuna

am ulei nou,filtru nou,

cam la astea se rezuma noutatile

 

 

 

:wink:

@cria- rca ul a inclus si Turcia si a foat 131 ron / 6 luni

 

 

Mesaj completat

n-am ratat rasaritul - eram treaz.dar nu avea rost sa l pozez

 

pozele aici:

http://picasaweb.google.com/1100master/Pri...I_GmK_R_d78xQE#

 

 

plimbarea fiind incheiata rog un moderator sa inchida topicul

 

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...