Sari la conținut

A Murit Ghost Rider?


Buggy12000
 Share

Postări Recomandate

M-am interesat si nu-i 100 % sigur ca a murit. Probabil ii doar un mod de a renunta la periculoasele filmari (poate si-a dat seama ca are doar o viata si nu merita sa o piarda dintr-o prostie). Dar orice ar fi, tot respectul pt ceea ce a facut. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 200
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Apropo... puteam sa jur ca am vazut prima oara la data nasterii la profilul bebejului '89 (daca nu mai tarliu) , si nu 87.

navaro:

cand v-am zis ca sunt un idol pentru voi( mai ales pentru SHtress...) nu ma-ti crezut...nah...uite.. :cheers:

si stai cuminte amice...ca nu sunt manelar...cine ma cunoaste stie :cheers: ...cine nu, da cu presupusul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

navaro:

cand v-am zis ca sunt un idol pentru voi( mai ales pentru SHtress...) nu ma-ti crezut...nah...uite.. :)

si stai cuminte amice...ca nu sunt manelar...cine ma cunoaste stie :D ...cine nu, da cu presupusul :lol:

hmm....bah bykerule...io cred ca numai gura e de tine...stii sa schimbi vitezele la motocicleta la care se holbeaza toti???(R1)?? Ai vazut si tu Torque si BikerBoys si gata...deja te vezi pe strada cu o scula de motor??las-o mai usor daca nu vrei sa mori...si iti zic sigur ca ce vezi tu prin filme sunt majoritatea trucate sau facute de profesionisti...nu amatori...oops...ti-am zdrobit visul :laugh: da ...e adevarat...R1 nu e motor de incepator...ca vad ca tu la aia visezi...eu sunt curios daca ai bani sa iti iei un minsk...dar din pacate nu am cum sa ma conving :cheers: :cheers: :crack: :) :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt curios daca ai bani sa iti iei un minsk...dar din pacate nu am cum sa ma conving

 

n-ai prins ideea...si faptul ca R1 nu e de mine.....careva mai sus scria asa ..." de unde stiti voi ca n-are talente ascunse sau ceva de genu".....inca o data.....problema banilor nu exista....totul e sa iti doresti si sa vrei un lucru...si-l vei avea... aseara am citit un topic foarte interesant cu unu din voi.....watch this :

omu de mic ii placea sa se dea cu bicla, moped etc..l-a rugat pe taticu lui sa ii faca o chestie la bicicleta sau moped nu am inteles exact, sa ii se ridice pedalele sa se poata apleca in curbe...ma rog...omu a crescut a inceput sa viseze ..facea calcule, avea nopti in care nu dormea (just like me) si uite-l...are cbr de 600 super tare..bravo lui ca a reusit omu sa isi indeplineasca visu....e exact in postura mea...imi doresc R1 ...muncesc pe viitor si ..ne vedem la arc tu pe minsk tau si eu pe a mea..dar nu minsk...

Editat de biker_boy_jr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ... e din cauza lipsei de experienta

 

normal...daca iei "er1"(ca sa fie shtresu multumit), si dai blana e clar ca nu rezisti mult....dar daca prima luna mergi calumea ca omu eu zic ca nu e chiar asa de rea cum se zice...sunt altii care au inceput pe 'busa direct...si merg incontinuaree fara probleme..totu e sa te controlezi cat de cat si sa fi un pic atent prin trafic...de restu se ocupa motoru...parerea mea...

Editat de biker_boy_jr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

cam 50% dinre proprietarii de busa le-au bushit urat... nush cati din ei mai sunt in viatza! dintre astia sa fie vreo 10 (nu %, ci oameni) care sa se fi descurcat cu ele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata nu s-a ajuns la injuraturi si etc...eu zic ca aceasta poate fi o discutie normala....

 

ce zice-ai tu shtresule....da corect ...in mare parte ai dreptate..dar eu zice-am mai sus ceva de "control asupra ta si putin asupra motorului"....ceva de genu.."poarta-te frumos cu ea si ea se va purta la fel" corect ?

Editat de biker_boy_jr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deocamdata nu sa ajuns la injuraturi si etc...eu zic ca aceasta poate fi o discutie normala....

 

ce zice-ai tu shtresule....da corect ...in mare parte ai dreptate..dar eu zice-am mai sus ceva de "control asupra ta si putin asupra motorului"....ceva de genu.."poarta-te frumos cu ea si ea se va purta la fel" corect ?

 

 

 

... si on-topic ... asta functioneaza numai in teorie BBJeule .... pe bune si poti sa ma crezi pe cuvant .... inca esti la varsta la care visele sunt mai puternice decat perceptia realitatii ... o sa cresti si vei vedea cum e de fapt ... daca ai 16 ani, ia-ti permis A1 si apuca-te sa bagi km, ca macar sa inveti ceva ...

 

 

P.S. sa stii ca nu m-am stresat deloc sa iti observ greselile gramaticale si de ortografie ... vine natural odata cu scoala ....

mai ales ca suntem atatia care ne amuzam pe seama lor ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da corect...sa-mi iau o noob's moto de 125 :crack: :cheers: ....cred ca glumesti omule... :cheers: :lol:

 

 

"ps:" de ce va amuza-ti ??? credeti ca sunteti mai destepti decat cei ce mai gresesc....sau v-a mintit careva ca sunteti destepti..?

Editat de biker_boy_jr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omule...eu incerc sa discut cat de normal se poate cu oricine dintre voi....dar cand vine cate un kinder ca navaro si incepe sa-si arunce impresii de mare forumist si Pruteanu jr.....m-i se cam taie firu....astia nu shtiu ce inseamna sa ai insomnii gandindu-te la ziua in care iti vei vedea motoru in fata blocului, asteptandu-te sa il incaleci si sa te plimbi frumos cu el prin bucuresti, nu shtiu ce insemna sa rada toti tovarasii de tine ca iti numeri zilele pana vei avea carnet , nu shtiu ce inseamna sa rada parintii de tine ca ai un vis pe care esti mai aprope ca oricand sa ti-l indeplinesti ...ei nu shtiu decat sa rada si sa faca misto de cafenea ...care probabil o sa se inchida rasul asta in zeflemeu cand se vor trezi ca bbj si-a luat "er1" ala mult visat ...atunci cand nimeni nu credea...ma rog ..am cam exagerat in ultima parte dar ...cu siguranta rasu asta se va opri la un moment dat..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baiatule, toata lumea stie cum e sa rada altul de tine din diverse motive. nu esti singurul om din lume de care s-a facut misto ca are un vis sau mai stiu eu ce. relaxeaza-te. vezi-ti de lucruri mai importante, ai sa observi cu stupoare ca un amarat de fier se poate achizitiona cu usurinta daca astepti momentul cel mai potrivit.

 

trust me. sa nu devina o obsesie, ai sa fii dezamagit cand ai sa vezi ca nici macar erunu nu e "the real thing"!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

da corect...sa-mi iau o noob's moto de 125 :crack: :crack: ....cred ca glumesti omule... :cheers: :lol:

"ps:" de ce va amuza-ti ??? credeti ca sunteti mai destepti decat cei ce mai gresesc....sau v-a mintit careva ca sunteti destepti..?

 

aaaa! sa inteleg ca tu nu esti noob, nu? :laugh: trezeste-te omule! nu ai mers nici un km la ghidon! 125 e super pt. inceput :)

 

omule...eu incerc sa discut cat de normal se poate cu oricine dintre voi....dar cand vine cate un kinder ca navaro si incepe sa-si arunce impresii de mare forumist si Pruteanu jr.....m-i se cam taie firu....astia nu shtiu ce inseamna sa ai insomnii gandindu-te la ziua in care iti vei vedea motoru in fata blocului, asteptandu-te sa il incaleci si sa te plimbi frumos cu el prin bucuresti, nu shtiu ce insemna sa rada toti tovarasii de tine ca iti numeri zilele pana vei avea carnet , nu shtiu ce inseamna sa rada parintii de tine ca ai un vis pe care esti mai aprope ca oricand sa ti-l indeplinesti ...ei nu shtiu decat sa rada si sa faca misto de cafenea ...care probabil o sa se inchida rasul asta in zeflemeu cand se vor trezi ca bbj si-a luat "er1" ala mult visat ...atunci cand nimeni nu credea...ma rog ..am cam exagerat in ultima parte dar ...cu siguranta rasu asta se va opri la un moment dat..

 

 

kinder? navarro? sterge-ti ba mucii de la nas inainte sa vorbesti! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaa! sa inteleg ca tu nu esti noob, nu? trezeste-te omule! nu ai mers nici un km la ghidon! 125 e super pt. inceput

 

de unde stii tu ?? :cheers:

 

kinder? navarro? sterge-ti ba mucii de la nas inainte sa vorbesti!

 

uitasem sa te includ si pe tine :lol: scuza-ma.....iarta-ma

Editat de biker_boy_jr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

de unde stii tu ?? :cheers:

care e problema ca nu inteleg ??

 

1. pt. ca stiu si pt. ca este imposibil sa tii un er1 incepator fiind! nu ma refer sa nu cazi, nu inveti niciodata pe el sau mori! daca iti e frica ramai plafonat sau daca nu iti este intri in ceva!

 

2. tu esti plod, el nu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...