Sari la conținut

Intrunirea De La Pecica


badbeats
 Share

Postări Recomandate

Fratilor va invit la o petrecere de motociclisti in orasul Pecica la 18 km de arad, Festivalul se numeste MotoRock(inainte de comentarii uitati-va ca se scrie cu un singur R :cheers: ) si va avea loc in data de 30 iunie-2 iulie, va asteptam :lol:

Program

Vineri

-09:00 primirea invitatilor

-recunoasterea locatiei

-demonstratie cross

-cina,bere

-20:00 concerte rock

Sambata

-deschiderea festivalului

-Moto Cross

-Enduro in padure

-carting

-20:00 mega concert rock

Duminica

-targ prezentare auto-moto

-drumetie in padure

-vizita la schit sau manastire

Alte actiuni: scanderberg, fotbal pe plaja, volei beach,pescuit, streaptease, plimbari pe insula muresului

Stiu ca am mai deshis acest topic in alt forum dar am primit sugestia sa informez toata tara si nu doar aradul :crack: mersi "reptile" si ne vedem la o :cheers:

post-8539-1151064370.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin !!

Cine mai vine ?

nu te speria..cred ca vom fi destui si in caz k nu se aduna prea multi...distractia este totusi garantata :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa vina destul de multi mai ales din TM

chiar ieri s-a dat un motociclist din tm cu un ktm pe aici, numarul "tm nu stiu cat bxh" asa ca speram sa vina cat mai multi in weekend, numai bine :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia e mai ,,enduristica'' ca vad ca tot crosuri si demonstratii enduro promiteti? S-apo noi chopperistii? :cheers:

apoi voi chopperisti aveti asa:

Lira(arad)

Six(arad)

Stone fixion ™

Interitus dey(CT)

Ghothic(belgia)

Nou saund(arad)

Necropolis(hun)

B-ton(arad)

te astept la o :lol: numai bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De asta ti-am spus sa pui si aici sa stie toata lumea ca se tine,si unde.Pe mine o sa ma gasesti pe la Black Angels,te caut oricum pe acolo.Parada se mai face ?

 

Poza cu Pecica,cu albastru e locatia intrunirii

post-4825-1151451596_thumb.jpg

 

 

post-4825-1151451657_thumb.jpg

 

Ultima poza e de anul trecut si poate nu corespunde si anul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, sper sa fie distratie la maxim ca apar si eu vineri dimineata:) numai bine si asfalt uscat, gasesc la intrunire casca de vanzare? Noi sau Second Hand? :lol:

Sigur gasesti casca de vanzare.La Cluj si Timisoara a fost un tip cu casti de vanzare,sigur o sa vina si la Pecica

 

 

 

Am inteles ca intrarea va fi 15 ron si primiti in bani astia o ciorba si 3 beri (cate una pe zi )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De asta ti-am spus sa pui si aici sa stie toata lumea ca se tine,si unde.Pe mine o sa ma gasesti pe la Black Angels,te caut oricum pe acolo.Parada se mai face ?

 

Poza cu Pecica,cu albastru e locatia intrunirii

post-4825-1151451596_thumb.jpg

post-4825-1151451657_thumb.jpg

 

Ultima poza e de anul trecut si poate nu corespunde si anul asta

cred k se face parada, atunci ne vedem la intrunire, ma recunosti dupa un enduro mic (80), negru cu inscriptie mov "RC", numai bine :cheers:

 

Salutare, sper sa fie distratie la maxim ca apar si eu vineri dimineata:) numai bine si asfalt uscat, gasesc la intrunire casca de vanzare? Noi sau Second Hand? :cheers:

sal, cred ca vei gasi casti de vanzare, eu am una

/index.php?showtopic=50660

pe care o scot la intrunire (daca nu o vand pana atunci), dar as mai avea cateva doar nu stiu daca ajunge transportul din germania pan'atunci :lol: oricum sper sa-ti gasesti pe plac :crack:

 

vreun numar de telefon pt mai multe relatii?

pai nr lui stani(presedintele clubului nu il stiu si nu cred ca as putea pune nr altora fara sa stie dansii :) ) dar uite nr. meu: 0744367564-cristi daca ai vreo problema cu locatia sau cu alte minunatii de pot ajuta cumva :laugh: , numai bine :crack:

post-8539-1151563185_thumb.jpg

Editat de badbeats
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='reptile' date='Jun 29 2006,

Am inteles ca intrarea va fi 15 ron si primiti in bani astia o ciorba si 3 beri (cate una pe zi )

Cine bea bere duminica???Unii au drum de facut....spre casa...

Sau vreti sa faceti economie???? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate ne-a alungat ploaia :bounce: dar intrunirea a fost ok din pct meu de vedere,numai bine si ne vedem la anu' tot aici :rolleyes: voi reveni cu poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...