Sari la conținut

[BULGARIA] Program Intruniri 2010


U R S U
 Share

Postări Recomandate

@spectra: Da, ai dreptate! .. Pana atunci este regimul de austeritate maxima! :peace:) , deci, Retro Party Ruse !

 

@AadaA: Pai, e programul pe prima pagina. in week-end-ul 21-23 mai 2010, la Nikolovo, in rezervatia naturala. E foarte misto, dar conditii de cazare la cort, au in Ruse la hotel, sau pensiuni dar nu in apropiere.

 

@Petru_Moldovan: Bre, pe prima pagina apare: week-end-ul 21-23 mai 2010 la Nikolovo, unde a fost si anul trecut. Asta e organizat de Spirit of Freedon (Kreizana, Muto si restul gastii), ala de la Prista e organizat de Thunders si e mai tarziu.

 

In concluzie, eu m-am simtit FOARTE bine anul trecut la Moto Rock Retro Party, iar roamnii au fost foarte bine primiti de catre Spirit of Freedom!

Eu voi ajunge acolo pe 20 mai pentru ca voi imi voi ajuta niste prieteni sa intinda terasa acolo.

Sunt 3 restaruante in zona, daca nu va plac terasele amenajate in incinta petrecerii.

...etc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
acu de 1 mai merge careva la Veliko?

ca a venit vorba .....cine ma ajuta cu ceva date concret despre veliko?........campinguri (merg cu cprtul)....ce taze se platesc....ingenere ceva preturi la mancare...popasuri....ce mai cam tot ce trebuie sa stie un motociclist nu prea pretentios, dar care are totusi sotia cu el !.....doresc sa plec cam la inceputul lunii iulie..3-4 iulie.....amatori?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Intrunirea Demonilor din Nova Zagora din 16-18 iunie pare interesanta, dar din pacate nu am gasit alta posibilitate de contact decat a vorbi in bulgareste la telefoanele afisate aici.

E cineva mai competent in vorbit bulgara decat mine interesat de o plimbare in zona unde astia cultiva trandafiri si levantica? Daca da, as vrea sa stiu ce si cum cu cazarea, daca sunt conditii de camping sau doar de pus cortul, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veliko Tarnovo. Am fost anul trecut. Hotel *** 25-30E/zi/2pers. mic dejun inclus. 15E/zi/camera la particulari (locuitorii de acolo). O masa misto pt 2 pers. =15E , 1Bere=0,75E . Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

For me, Moto Rock Fest in Veliko Tarnovo is the best motorcycle event in Bulgaria. I recommend it. ;)

 

 

Facebook

 

Enter: 20 leva (about 10 euro or 40 lei) for all days, beer 1,20 leva (0,60 euro cents)

From 19 to 21 august 2010 - if you want, i will try to translate the program in english or ask the organizers for this?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Da! ... Este intrunirea de sfarst de sezon si se asteapta cateva mii de motociclisti. Din pacate, cu multa tristete in suflet, eu nu voi onora, pt ca trebuie sa imi duc nevasta la all inclusive! Ca cica eu m-am plimbat destul! :lol: .. Dar, cine stie?! ... Poate apar si eu la o corteala pe acolo! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...